Зірки, які ведуться на молоденьких: на скільки старші за своїх коханих Астаф’єва, Матвєєва, Лама і Пугачова

Кохання не завжди шукає ровесників. Цю тезу підтверджують власним прикладом чимало зірок, у шлюбах яких саме жінки набагато старші за своїх обранців. Хто ці щасливиці?

Lama

Наталя Дзеньків не приховує свого щастя. Ще 2016 року познайомилася з Романом, який на 18 років молодший за співачку. Це не завадило знайти спільну мову й багато років поспіль насолоджуватися товариством одне одного. Закохані перебралися жити до лісу, щоб ніхто не заважав їхній ідилії. Молодик виявився не лише красенем, але й гарним сім’янином.

Знаменитості, що набагато старші за своїх коханих

Даша Астаф’єва

Знаменитість, навчена гірким минулим досвідом, воліє не розповідати на загал подробиці особистого життя, щоб не зурочили. Відомо лише, що Даша щаслива й закохана, а бойфренд, з яким познайомилася у спортзалі, на багато років молодший за неї. Астаф’єва не розкриває точної різниці у віці. Але відзначила, що на випускному могла б тримати його на руках як немовлятко. Виходить, не менше 17 років.

Знаменитості, що набагато старші за своїх коханих

Надія Матвєєва

Ведуча старша за коханого на 20 років. Був час, коли вона соромилася виходити з ним на люди. Та згодом втямила, що має бути щасливою без жодних обмежень. Мама сварила доньку за подібну безрозсудність, та вона не послухалася. Тепер не шкодує, що зробила вибір на користь кохання. І хоча обличчя чоловіка нікому не показує, світлини з ним частенько викладає в Інстаграм.

Знаменитості, що набагато старші за своїх коханих

Алла Пугачова

Здається, всі попередні пари надихнулися прикладом Примадонни. Адже різниця у віці між Аллою Борисівною та Максимом Галкіним складає аж 27 років. Тим часом пара стала на весільний рушник наприкінці 2011 року. На той час вони були знайомі вже 10 років поспіль. Відтоді у родині все гаразд. Навіть дітлахи Гаррі та Ліза підростають.

Знаменитості, що набагато старші за своїх коханих

Схожі статті

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!

Це вам не пельмені: шикарним рецептом італійських равіолі зі шпинатом поділилася попутниця у потязі. Смачно!

До недавнього часу ми більше полюбляли готувати та їсти м'ясні пельмені, а от равіолі, що схожі з пельменями за основними принципами приготування, були певною екзотикою.