Знайшовся ймовірний чоловік Алли Мазур з “плюсів”: не Роберт Опаленик, але теж при високій посаді

Триває п'ятнадцятирічна епопея довкола особистого життя телеведучої Алли Мазур, що привертає увагу громадськості. І темою номер один залишається особливість батьківства її сина.

Алла Мазур продовжує замовчувати цю тему. І завжди на прямий запит в інтерв’ю відповідає, що у дитини є батько. Він любить його і про нього піклується.

Зрозуміло, що така відповідь лише розпалює різного роду припущення та інсинуації.

Розгадка таємниці батьківства

Через те, що перед повідомленням про вагітність її часто бачили на світських заходах поруч з журналістом та головним редактором випуску новин на телеканалі “1+1”, Робертом Опалеником, батьківство спочатку приписували йому.

Серед потенційних кандидатів розглядалося ім’я такої впливової особи, як Ігор Коломойський. Особливо про це стали говорити після того, як Алла Мазур з деякими колегами виступила у суді на захист опального олігарха.

Але ж телеведуча неодноразово казала, що син носить прізвище свого батька, а, як відомо з одного необережно зробленого фото, це — Бондаренко.

Алла Мазур з сином та батьками

І хоча в країні воно дуже поширене, згідно з деякими джерелами, виявляється, що є колега-кореспондент та журналіст, з яким Алла Мазур співпрацює багато років, на ім’я Ігор Бондаренко. Не дивлячись на те, що журналіст весь час за кадром, він значно впливає на випуск новин на каналі. Свого часу Ігор Бондаренко був акредитованим представником ЗМІ на виборах президента 2010 року.

Скриншот з Мережі

Ще про нього відомо, що він за часів Януковича боровся за свободу слова, яку тоді утискало керівництво телеканалу. Разом з Соломією Вітвицькою та іншими колегами він був підписантом відкритого листа проти цензури.

“Покажемо, що нас багато. Тих, хто цінує свободу слова. А не її імітацію. Ми сильні. Разом”, – з таким закликом звернулися до своїх колег автори.

Ця інформація розкривається після довгих років загадок і гіпотез, які оточували цю таємницю. Втім, не слід забувати, що така інформація може бути неперевіреною та звичайним збігом.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.