Кількість дітей не має значення – більше не народжуватимуть: проти материнства Матвієнко, Тополя, Навроцька

Є зірки, що вже мають дітей вдосталь, щоб більше не народжувати. А деякі не збираються обзаводитися нащадками взагалі. Розберімося, чому вони не хочуть ставати мамами?

Тоня Матвієнко

Дружина Арсена Мірзояна не розглядає питання народження третьої дитини. Старшій доньці Антоніни Уляні вже 25 років, молодшій Ніні – 8 років. В Арсена є двоє синів від першого шлюбу. Більше подружжя не планує розширюватися.

Зірки, що не хочуть народжувати дітей

42-річна співачка чесно зізналася, що вже і вік не той. До того ж після смерті мами Ніни Митрофанівни нікому буде сидіти з малечею, як це було раніше. До того ж через війну Тоня сильно нервує, тож узяти на себе відповідальність не готова. Хоч би поставити на ноги тих дітей, що вже є.

Олена Тополя

Співачка, що відмовилася від псевдоніма Alyosha, вже має з чоловіком Тарасом трьох дітей. Кожні пологи для жінки проходили все тяжче й тяжче. Тож більше ставати мамою вона не планує. Олена зізналася, що жаданим у них із чоловіком був лише первісток Ромчик.

Зірки, що не хочуть народжувати дітей

Другий син Маркусь і донечка Марійка вийшли не запланованими. Тополя не виключає, що якщо завагітніє вчетверте, то не позбавлятиметься від малятка, попри те, що після третіх пологів має проблеми зі спиною. Але спеціально не планує цього робити.

Ольга Навроцька

49-річна дизайнерка вже 14 років поспіль співмешкає з Олегом Михайлютою, але дарувати малятко коханому не поспішає. Фагот якось відзначив, що в Ольги є проблеми зі здоров’ям, тому вона не може стати мамою.

Зірки, що не хочуть народжувати дітей

Сама ж Навроцька запевняє, що просто є чайлдфрі. Звісно, є певні негаразди зі щитівкою та гормональним фоном, та й вік уже не фертильний. Та головна причина – відсутність материнського інстинкту. Попервах Олег мріяв про ще одну дитину, бо в нього вже є син, та потім прийняв позицію коханої.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.