Скільки дітей насправді у Потапа: Ірина Горова подарувала свого часу не лише сина Андрія

Коли мова заходить про дітей продюсера та репера Олексія Потапенка, то всі пригадують його сина-підлітка від першого шлюбу. А чи є у Потапа окрім цього хлопця діти?

Відомо, що, колись мега популярний, репер Потап в інтерв’ю на питання стосовна бажаної кількості дітей завжди відповідав, що хотів би мати їх багато, що за ради сім’ї та нащадків здатен піти на будь-які жертви. Але зараз широкому загалу відомо лише про рідного сина, народженого у шлюбі з Іриною Горовою.

Історію їхнього кохання та трикутника не одноразово чули шанувальники співака: Потап одружився з продюсеркою Іриною Горовою у 1999 році, після того, як вона пішла від найкращого друга музиканта.  Але Ірина від шлюбу з Юрієм Горовим на той момент вже мала дитину — доньку Наталію, якій щойно виповнився 1 рік.

Спільна дитина  з Потапом в Ірини народилася у 2008 році. Тож, Потап ростив та виховував Наталію як рідну доньку всі роки до появи Андрія, та й після того не полишав увагою дівчинку. Правда, її рідний батько, як говорять знавці, також брав активну участь у життя донечки.

Після розлучення з Іриною Олексій Потапенко не припиняв спілкування ні з сином, ні з донькою. Щобільше, його нова обраниця Настя Каменських знайшла спільну мову з дітьми коханого. Ну, принаймні з упевненістю так можна сказати про стосунки з пасинком.

Але, коли після настання широкомасштабного вторгнення агресорів в Україну, Потап запропонував дітям поїхати з ним за кордон, то син відмовився та залишився з матір’ю, а Наталія поїхала сама.

Потап та його діти. Скриншот фото з мережі

Зараз 25 річна дівчина вже стала заміжньою жінкою. Її чоловік, як повідомила Горова, ліванець.

З сином Потап продовжує тісно спілкуватися та підтримувати батьківський зв’язок.

Як відомо, молода дружина Настя Каменських за всі роки шлюбу так і не подарувала музиканту жодного нащадка. Принаймні поки що.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.