За дітей може не переживати: де живуть й навчаються сини та дочка Віталія Кличка — Україна їм тільки сниться

Зірка світового спорту, а нині мер героїчної столиці України Віталій Кличко має двох дорослих синів та доньку, які, на відміну від батька, у суворі часи випробувань не виявили бажання бути у Києві.

В деяких інтерв’ю зірковий спортсмен та гордість українського боксу неодноразово говорив про те, що кожен чоловік має пройти армійську школу. “Я хочу, щоб мій син пройшов ці випробування і був військовим”, – казав Кличко. Та, мабуть, або його бажання після лютого 2022 року змінилися, або вони просто не збіглися з бажанням дітей.

Сталося так, що всі троє українців за походженням молодих Кличків мають американське громадянство, це означає, що мобілізація їх не торкнеться. Та й в Україні їх давно не бачили й не чули.

Діти Віталія Кличко. Скриншот фото з мережі

Первісток

Старшому синові Віталія та Наталії Єгору-Даніелю вже виповнилося 23 роки. Відомо, що хлопець певний час мешкав у Маямі, але зараз здобуває освіту, що пов’язана з менеджмент-консалтінгом в Лондонській школі економіки. У своєму профілі на Linkedin він розповідав, що у позаминулому році проходив стажування в Ізраїлі. Він захоплюється спортом та робить певні успіхи у баскетболі, бо зріст понад 2 метри явно сприяє цьому.

Молодший

У зрості брата перегнав наймолодший Кличко Максим. І хоча зараз юнаку 19 років, його зріст становить 2 м 16 см. Як і старший брат та батько він не байдужий до спорту й теж є гравцем однієї баскетбольної команди у престижній приватній старшій школі-інтернаті у штаті Коннектикут, США.

Дочка

На відміну від братів 21 річна донька Віталія Єлизавета-Вікторія віддала перевагу плаванню і робить непогані успіхи. А освіту здобуває у Європі в одному з вишів Амстердаму. У майбутньому дівчина стане дипломованим психологом.

У Німеччині знаходиться і їх матір, яка вирішила зробити співочу кар’єру.

Іноді родичі збираються разом, хоча й проживають у різних країнах, або вирушають у мандри, як от минулим роком до Риму. Звісно, що поміж них немає батька.

Не відомо, чи планують діти зустрітися з ним у найближчому майбутньому та що вони думають й відчувають, коли чують про Україну.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.