Хто був першим чоловіком “неангелки” Слави: не Едгар Камінський – юнацьке кохання і невдалий шлюб співачки

Не всі знають, що до шлюбу Слави з Едгаром Камінським у співачки було ще одне нетривале одруження з бізнесменом. Тоді вона ще була Ольгою Кузнєцовою з Одеси.

Ще до першої весільної церемонії Слава Камінська мала роман з Андрієм Скориним. Закохані разом навчалися у Київському інституті культури, а у 2005 році взяли участь у шоу “Острів спокус”, де пари на Сейшельських островах перевіряли своє кохання на міцність.

Усі кохані Слави Камінської: Андрій Скорин

З молодиком Оля Кузнєцова познайомилася ще на першому курсі. Андрій був на 2 роки старший від дівчини. В рамках шоу він розповідав, що звернув увагу на юнку в мініспідниці та рожевій майці, яка виглядала дуже яскраво. Разом зі Скориним співачка також засвітилася в шоу “Народний артист”.

Усі кохані Слави Камінської: Євген

Але на весільний рушник знаменитість стала з київським бізнесменом Євгеном. Це відбулося у 2012 році. Сімейне життя не склалося. Пара прожила разом всього 1 рік. Певно, розсталися закохані без сварок та биття посуду, оскільки Камінська якось привітала колишнього з днем народження, назвавши “любим” та “найкращим колишнім чоловіком”.

Усі кохані Слави Камінської: Едгар

Камінській є з чим порівнювати, адже мала ще й шлюб з пластичним хірургом Едгаром. Ці стосунки тривали 5 років, залишивши по собі двох дітей. Побралися закохані влітку 2014-го, а вже у грудні стали батьками первістка Леонарда. За рік артистка народила ще й донечку Лауру.

Усі кохані Слави Камінської

З початком повномасштабної агресії Камінська з дітьми виїхала за кордон. Нині мешкають в Іспанії. В Інстаграмі зірка весь час натякає на стосунки з бойфрендом, але обличчя свого обранця досі не спромоглася показати широкому загалу.

Схожі статті

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!

Це вам не пельмені: шикарним рецептом італійських равіолі зі шпинатом поділилася попутниця у потязі. Смачно!

До недавнього часу ми більше полюбляли готувати та їсти м'ясні пельмені, а от равіолі, що схожі з пельменями за основними принципами приготування, були певною екзотикою.