Віталій Козловський зізнався, що не має часу на творчі справи, але натякнув на нову пісню: “Сумую”

Віталій Козловський поділився роздумами щодо своєї творчої діяльності з фанатами в Instagram. Музикант повідомив, що незабаром прихильники зможуть почути його нову пісню.

Відомий український співак та військовослужбовець Віталій Козловський поділився моментами своєї служби в ЗСУ через соцмережу. Недавно артист звернувся до шанувальників і розповів, що насправді важко об’єднувати музичну сферу із військовими обов’язками.

Протягом певного часу артист служив у складі бригади “Рубіж” Гвардії, а наприкінці минулого року повідомив, що його перевели на службу в Київ. За його словами, столиця надала більше можливостей для допомоги країні.

Нещодавно співак поділився своїми думками, опублікувавши фото із патріотичним підписом. Він виразив свою любов до України та громадян, які допомагають у складний час, а також подякував “совісним” людям за підтримку.

Віталій Козловський зізнався, що не має часу на творчі справи
Віталій Козловський зізнався, що не має часу на творчі справи

Артист зізнався, що сумує за легкістю, адже поєднати творчу справу з військовою службою досить складно. Однак Козловський анонсував випуск нової пісні, тому фанати скоро почують композицію від улюбленого співака.

“Дуже сумую за легкістю… І хоч зараз практично неможливо поєднати творчість із сьогоденням, всупереч усім перипетіям, скоро вийде у світ відображення моїх думок”, – поділився Віталій та додав смайл у вигляді музичної ноти.

Попри службу співак радує своїх фанатів моментами з повсякдення, якими ділиться на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, що Віталій Козловський вступив на військову службу після того, як йому прийшло запрошення. Моментом із військкомату виконавець поділився в соцмережі, повідомивши, що тепер також захищатиме країну.

До слова, Віталій не єдиний відомий український артист, хто вирішив приєднатися до ЗСУ. Серед таких відомих осіб службу проходить й режисер Олег Сенцов, артист Yarmak та багато інших.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.