Пішла стопами Камалії і Полякової: співачка Kola вийшла заміж за старшого чоловіка-ізраїльтянина – подробиці

Співачка KOLA довго замовчувала своє весілля, нічого не розповідаючи шанувальникам про зміни в особистому житті. Врешті торік восени вперше зізналася, що вийшла заміж.

Коханого зірки звати В’ячеславом. Він родом із Дніпра, та ще в дитинстві переїхав разом із батьками до іншої країни. Пара познайомилася в Ізраїлі, де дівчина давала благодійний концерт улітку 2022 року.

KOLA тоді перебувала не в найкращій формі. Весь час переживала через війну та плакала. Не хотілося ані їсти, ані доглядати за собою. Вбиралася тільки коли треба було виходити на люди.

Kola показала фото з весілля

Чоловік старший за Настю на 13 років був у числі організаторів того концерту. Вони спілкувалися, а коли всі були в ресторані, Слава постійно був поряд і весь час проявляв турботу про дівчину, чим і підкорив її серце. Вона відчула неймовірну теплоту.

Після від’їзду артистки вони почали спілкуватися в месенджері. Потім чоловік запросив її приїхати в гості. Дівчина сумнівалася, але мама наполягла на поїздці. Відтоді вони почали регулярно їздити один до одного.

Kola показала фото з весілля

На початку 2023 року під час перебування в Ізраїлі 44-річний Слава запросив 31-річну кохану до ресторану. Дорогою він вирішив сфотографувати Настю біля клітки з жахливими летючими мишами. Потім підійшли до пушки. Коханий поводився якось дивно.

І тут чоловік дістав обручку й запропонував одружитися. Підійшов його друг і подарував дівчині величезний букет троянд. KOLA відразу поставила ультиматум, що рідну країну не покине.

Kola показала фото з весілля

Весілля відбувалося у Празі. З боку нареченого був лише товариш. Настя взяла з собою маму та концертну директорку Поліну. Лише тепер співачка оприлюднила світлини з цього важливого дня у житті.

Та оскільки благовірного широкому загалу не показує й досі, то виклала в мережу світлини з готелю, коли збиралися відвідати урочистість. Як бачимо, вбрання нареченої доволі скромне. Чекаємо на світлини з законним чоловіком.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.