Переконані холостяки 1+1, для яких свобода дорожче шлюбних зв’язків: Гордєєв, Сенічкін, Суханов, Завадюк

В сучасному світі, де швидкий ритм життя та кар'єрні досягнення стають пріоритетом для багатьох, четвірка ведучих Гордєєв, Сенічкін, Суханов і Завадюк стали своєрідним братством затятих холостяків.

Чому Гордєєв, Сенічкін, Суханов і Завадюк не прагнуть до шлюбу?

Усі четверо ведучих уже давно переступили позначку за 30, що, здавалося б, може викликати певне хвилювання серед їхніх прихильників та шанувальників. Однак вони лишаються вдячними за своє холостяцьке статус-кво, всупереч соціальному тискові й стереотипам.

Романтика на екрані та реальність за лаштунками

Холостяки з 1+1 Сенічкін та Гордєєв

Їм часто приписують ЗМІ та блогери романи та стосунки, зокрема з колегами по роботі. Так Єгору Гордєєву весь час доводиться спростовувати чутки про близькі відносини з Нелею Шовкопляс, а Руслана Сенічкіна після майже 10 років спільної роботи широкий загал назавжди “повінчав” з Людмилою Барбір. Проте, для цих парубків це або чутки, або спритний піар-ход, який допомагає підтримувати інтерес до їхнього професійного життя.

Кар’єра на першому місці

Життя цих талановитих та впливових чоловіків насичене подіями та випробуваннями, пов’язаними з їхньою професійною діяльністю. Ведучі популярних телевізійних програм, вони мають повні руки роботи та велику кількість зобов’язань, що зводить на нуль їхнє бажання витрачати час на пошуки життєвого партнера.

Саме про це свідчать пости в інстаграмі Володимира Завадюка, де в одному з них він дякує друзям за те що вони на один Різдвяний вечір стали для нього та його собаки родиною, а в іншому розповідає про шалений графік свого життя, який йому подобається:

“І хоч я іноді втомлююсь, але я люблю цю особливу картину свого життя, яку створюю самостійно”

Єдиним, хто нещодавно обережно зізнався у тому, що працює у напрямку пошуку своєї половинки став Олексій Суханов. Але ніяких подробиць не розкрив, а дав зрозуміти, що не варто тиснути на шлюбну клавішу.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.