Як виглядають всі онуки Ольги Сумської, яких старша дочка увезла з України: малюки гарні, але вже іноземці

Немає сім'ї без долі та випробувань, інколи суджено бути розділеними навіть у межах однієї країни. Що вже й казати про таке, коли частина сім'ї опинилася за кордоном.

Між світами: онуки Ольги Сумської, залишені за межами України

Така трагічна ситуація відбулася із відомою українською актрисою Ольгою Сумською, чия старша дочка, Тоня, увезла своїх дітей за кордон, залишивши бабусю далеко від себе.

Наразі Ользі Сумській пішов вже 57 рік, і вона, безсумнівно, мріє провести більше часу зі своїми онуками. Тоня, її донька від першого шлюбу з Євгеном Паперним, вже ощасливила бабусю двома онуками: 7 річною Євою та Даніїлом, якому виповнилось 2 роки. Проте, це не означає, що Ольга бере активну участь у вихованні дітей, оскільки Тоня проживає у росії разом з чоловіком актором Володимиром Ягличем та дітьми понад 7 років.

Пані Олю часто запитують, як сталося, що її донька опинившись у країні-агресорці, замовчує про справжні події, що відбуваються в Україні. Такі питання доводять актрису до сліз і вона каже, що це її нестерпним материнським болем. Іноді вона пояснює позицію доньки якраз її страхом за життя та долю малюків.

Для широкого загалу залишається загадкою, як зараз виглядають онуки Ольги Сумської, оскільки батьки утримуються від публічної демонстрації їх фотографій. Ймовірно, це вибір, що відбувається задля захисту дітей від негативного впливу публічності та можливого онлайн-хейту.

Хоча деякі фото дітлахів все ж таки можна знайти у мережі.

Як виглядають онуки Ольги Сумської. Скриншот фото з Мережі

Життя в різних країнах, окремо від рідних, завжди є випробуванням для сімейних зв’язків. Однак, не дивлячись на цю віддаль, сім’я Сумських продовжує підтримувати теплі та дружні стосунки, зростаючи на основі любові та розуміння, що підтримує їх в цій важкій ситуації. Як розповідала Ольга В’ячеславівна, вони часто спілкуються з донькою та онуками телефоном.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.