Шальна, але не молода: колишня дружина Потапа показала гарячі фото в купальнику

Author name 26 Травня 2020 в 22:05

Поділитися статтею

Олексій Потапенко з Іриною Горовою
Олексій Потапенко з Іриною Горовою

З першою дружиною Іриною Горовий Олексій Потапенко прожив у шлюбі 14 років. Після розлучення жінка абсолютно не переживає, що чоловік пішов від неї до іншої, а навпаки всіляко демонструє, що йому є про що шкодувати.

Пара Олексія Потапенка та продюсера Ірини Горової довгі роки вважалася в українському шоу-бізнесі прикладом сімейного життя.

Подружжя виховувало двох дітей — спільного сина Андрія та доньку Ірини від першого чоловіка Наташу, яку Потап удочерив і став для неї справжнім другом. Крім того, ніхто і ніколи не чув про сварки або конфлікти в їхній родині.

Проте, в 2016 році пара заявила, що вже два роки, як вони офіційно живуть не разом. Причини розлучення тоді не поширювалися, але через пару років стало відомо, що Олексій готується до весілля зі своєю колегою по сцені Настею Каменських.

Не дивлячись на всі сімейні драми, у Ірини вийшло зберегти з колишнім чоловіком теплі дружні стосунки. Він регулярно спілкується з сином і донькою. А сама Горова була запрошена на весілля Потапа і Насті.

Сама ж 42-річна продюсерка теж не сумувала після розлучення і не впадала у глибоку депресію. Як мінімум, такого свого стану вона зовсім не демонструвала публіці.

Ірина продовжує виховувати дітей, втілювати у життя успішні робочі проекти і не забуває хвалитися своєю підтягнутою фігуркою.

Ирина Горовая
Ірина Горова

У соціальних мережах Ірини можна знайти чимало фотографій, на яких вона демонструє стрункі ніжки і підтягнутий прес. Все ж Горова вміє залишатися справжньою красунею у будь-якій ситуації.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею