Лілія Ребрик зробила дитині “нарощені нігті” кілометрової довжини: дочка у захваті, фанати не вірять очам

Незабаром телеведуча та актриса Лілія Ребрик народить свою третю доньку. Проте, навіть зараз, в очікуванні поповнення в сім'ї, вона не забуває про своїх старших донечок і виявляє їм особливу увагу.

На цей раз Лілія вирішила поділитися зі своїми шанувальниками не лише радісними відчуттями материнства, але й “сміливим експериментом” зі своєю середньою донькою, Поліною.

Кожна дитина є зіркою свого власного світу

На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала фото, де дивні великі нарощені нігті створюють образ милої маленької бешкетниці.

Лілія Ребрик зробила дитині “нарощені нігті”

В дописі на своїй сторінці в Instagram Лілія ділиться емоціями від експерименту, який став невеликим театральним заходом для 5-річної дівчинки. Дуже важливо, аби дитина відчувала себе весело та унікально, особливо зараз, коли в сім’ї готуються до приходу нового члена. Цей крок Лілії може бути спробою залучити більше уваги до своєї середньої доньки перед народженням малюка. Хоча зараз важко передбачити, як зміниться динаміка уваги в сім’ї, Лілія прагне зробити все можливе, щоб кожна з її доньок почувалася у центрі уваги та любові.

Згадуючи про свою старшу доньку Діану, яка вже пережила аналогічні емоції при народженні сестри, Лілія підкреслює, що в їхній родині завжди віддавалася перевага ніжному вихованню та розвагам. Ребрик часто ділиться моментами зі своєю дитячою армією — хай то танці Діани, гімнастика Поліни чи смішні забавки обох доньок.

Лілія Ребрик ділиться моментами зі своєю дитячою армією

Цим Лілія підкреслює важливість родинних цінностей для себе та для своєї родини. Вона та її чоловік Андрій Дикий завжди славилися своєю єдністю та теплотою, що є особливою цінністю у світі шоу-бізнесу. Діти ж завжди займали головне місце в житті подружжя.

Таким чином, Лілія Ребрик продовжує радувати своїх шанувальників не лише своєю талановитістю на сцені або телеекрані, а й рольовими іграми та теплою сімейною атмосферою, де кожна дитина є зіркою свого власного світу.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.