Михайло Поплавський зробив пластику? Співак показався на фоні своїх студентів — виглядає не старшим за них

У віці, коли багато людей замислюються про відпочинок, професор, співаючий ректор Київського університету культури та мистецтв Михайло Поплавський вирішив діяти по-іншому.

У свої 74 роки людина щасливої вдачі Михайло Михайлович Поплавський не лише залишається активним і натхненним у своїй професійній діяльності, але й продовжує дивувати своїх прихильників своїм молодим виглядом та життєвим ентузіазмом. Сам про себе він каже:

“Я щаслива людина, я взяв від життя більше, ніж мріяв!”

Нещодавно в інтернеті з’явилися фотографії пана Михайла, на яких він виглядає приголомшливо молодо.Багато людей почали обговорювати, чи можливо, що він звернувся до пластичної хірургії. Однак сам Поплавський залишає цю інформацію поза увагою, не підтверджуючи, ані не спростовуючи ці чутки.

Михайло Поплавський показався на фоні своїх студентів — виглядає не старшим за них

Секрет його молодості

За його словами, секрет його молодості — це поєднання кількох факторів. По-перше, це регулярне заняття спортом, зокрема плавання, яке сприяє збереженню фізичної форми й здоров’ю. По-друге, гумор та позитивне ставлення до життя, які допомагають зберегти молодий дух і енергію. І нарешті, по-третє, здоровий спосіб життя та задоволення від нього, включаючи активне соціальне спілкування і навіть інтимні стосунки, які, за його словами, головним чином допомагають зберегти молодість.

Крім того, постійне спілкування зі своїми студентами також заряджає професора молодим запалом. Без фамільярності, але й без самоприниження спілкуються студенти з ректором. Молодь відчуває Михайла Поплавського “своєю людиною”, такою ж молодою та з почуттям гумору, як і вони самі, бо недарма дали йому прізвисько Юний орел.

Нагадаємо, що Михайло Михайлович був двічі одруженим і за іронією долі обох жінок звуть Людмилами. У шлюбі з другою дружиною у нього народився син Олександр.

Незалежно від секрету, який стоїть за його молодим виглядом, Михайло Михайлович Поплавський залишається прикладом активної й впливової людини, яка не зупиняється ні перед чим у досягненні своїх цілей і живе повноцінним життям, радуючи себе і своє оточення своєю енергією та оптимізмом.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.