Добилися всього самі без мам і тат, але з чоловіками: Репяхова, Камалія та інші зірки, які зробили себе самі

Зіркові жінки, такі як Кароль, Могилевська, Камалія, Репяхова не досягли б своїх вершин, якби не власний хист та сильні риси характеру. Не всім з них батьки були в змозі допомогти на старті.

Але всі вони знайшли можливість використати шанс, який їм подарувала доля.

Камалія

Камалія та її родина. Скриншот фото з мережі

Відома зараз по всьому світу українська співачка Камалія росла у родині, де батько міг підняти руку на матір. Коли ж донька намагалася стати на захист мами, то діставалося і їй від домашнього тирана, про що артистка розповідала у програмі ЖВЛ. Тому ще з дитинства вона присягнула собі, що ніколи не буде поряд з чоловіком, який навіть лише погрожує вдарити жінку. Доля почула її, і у 26 років вона зустріла чоловіка своєї мрії багатого пакистанського бізнесмена Мохаммада Захура, який є старшим за неї на 22 роки. Зрозуміло, що батьки не зіграли ролі у побудові кар’єри Камалії, а от чоловік не міг не допомогти у цьому коханій жінці. Втім вона заперечує, що використовувала Мохаммада та його гроші у своїх амбітних цілях, бо, за її словами, ще задовго до зустрічі з Захуром вона вже була відома українському слухачеві, в тому числі як учасниця гурту “Територія А”

“Як би не склалося, я все одно була б співачкою”,- запевняє зіркова виконавиця.

Катерина Репяхова

Відома блогерка України, яка на сьогодні має у своєму інстаграмі понад 210 тисяч підписників, народилася у Дніпрі. Подробиць її дитинства Катерина не розкриває, окрім як іноді демонструє фото зі своєю мамою, з яких видно, що між цими рідними людьми є міцний емоційний зв’язок.

Отримавши диплом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де  вивчала культурологію, вона стала підприємцем, працювала гастрольним директором в одного з відомих психологів, а потім займалася організацією концертної діяльності відомих зірок.

Теперішній концертний директор Віктора Павлика Катерина Репяхова стала його дружиною у 26 років. Під вінець вона пішла вперше з 54-річним співаком, у якого це був  вже четвертий шлюб. Вірогідно дівчина з такою харизмою, як кажуть “зробила себе сама” і точно без допомоги батьків, але важко повірити, що слава та гроші її чоловіка не посприяли успіху.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.