Астаф’єва розповіла про постійні образи у стосунках, з яких не могла вийти: дала поради та надихнула публіку

Даша Астаф'єва вперше розповіла про стосунки з чоловіком-аб'юзером і поділилась негативним досвідом зі своїми прихильниками. Вона закликала жінок бути сильними та не продовжувати нещасливі стосунки.

Українська співачка, ведуча та модель Даша Астаф’єва поділилася власним досвідом токсичних стосунків з чоловіком-аб’юзером у своєму Instagram. Вона опублікувала декілька фотографій, які супроводила роздумами щодо складних романтичних відносин.

На нових знімках Даша позує у відкритій чорній сукні, яка підкреслює її красиву фігуру. Під цими фото вона відверто розповіла про свої невдалі минулі стосунки, які були важкими через токсичність чоловіка.

“Я знаю, як це — жити з чоловіком, який не поважає себе”, – пише дівчина.

Даша Астаф’єва поділилась, що жила з людиною, яка не поважала ні себе, ні інших. Однак вона завжди пробачала колишньому коханому, сподіваючись змінити відносини на краще, але це призвело лише до того, що сама почала нести їх на собі.

“Коханий виявляється людиною без поваги до себе, і, як наслідок — до оточення. І ти, озброївшись терпінням, починаєш тягнути на собі стосунки”, – пише співачка.

Також вона додала, що у цій ситуації справжнім виходом є завершення таких зав’язків і звернення до рідних або фахівців, які можуть допомогти. Вона закликала жінок бути сильними й не терпіти несправедливості.

Астаф'єва розповіла про постійні образи у стосунках
Астаф’єва розповіла про постійні образи у стосунках

Знаменитість підкреслила, що спершу закохавшись, дівчина може навіть не помічати, як втрачає себе в зусиллях підтримати відносини. Проте з часом стає очевидним, що це не варто витраченої сили та енергії, і важливо навчитися вчасно вийти з “замкнутого кола”, щоб зберегти свою самооцінку та гідність.

“От тут, люба, і важливо побачити себе очима інших”, – підсумувала зірка.

До слова, раніше Даша розповідала, що зустріла коханого, але особистість чоловіка тримає у таємниці.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.