Камалія та Захур насправді не розлучилися: все, що вказує на те, що розрив шлюбу був тільки піар-ходом

Популярна співачка Камалія періодично потрапляє в центр уваги не тільки через свою музику чи творчість. Вона стає об'єктом пильного спостереження через питання її шлюбного статусу.

Після повідомлення про розлучення з пакистанським чоловіком-мільярдером Мохаммадом Захуром після 20 років шлюбу, з’явилися твердження, що пара все ще разом.

Співачка і бізнесмен анонсували розлучення у 2023 році, але в останні місяці стали з’являтися свідчення, що їхні стосунки все ще залишаються нерозкритими. Це викликало хвилю гострих питань серед фанатів і журналістів: чи є це всього лише піар-ходом, або ж за цим стоїть справжня таємниця?

Все таємне колись стає явним

Підозри про піар-хід виникли через те, що розлучення Камалії та Мохаммада Захура викликало бурхливий інтерес, і велика кількість засобів масової інформації ретельно висвітлювала цю подію. Але, здається, що з часом ця розлучена пара все частіше зустрічається разом, і це викликає питання: якщо вони все ще спілкуються та проводять спільно час, то чи дійсно вони розлучені? Річ у тому, що немає ніякої інформації щодо поділу майна, їхні спільні діти живуть з батьком у Лондоні, але він привозить їх до матері у Київ і у цей час “колишні” проживають під одним дахом спільного будинку. Або Камалія часто літає в Англію, де також проживає разом з родиною.

Та, головне, складається враження, що зараз мільярдер просуває дружину у пакистанський чи навіть світовий шоу-бізнес. Буквально днями Камалія, даючи інтерв’ю на пакистанському телебаченні з приводу успішного виконання нею пісні мовою панджабі та урду, пояснювала свої знання мов і при цьому в контексті заявила однозначно: “мій чоловік пакистанець”.

Він також завжди є присутнім поряд з дружиною на всіх світських заходах, про що свідчать фото, які співачка викладає в інстаграмі.

Камалія натякнула, що насправді не розлучилася з Мохаммадом Захуром

Для багатьох це залишається загадкою. Чи є це лише спритним ходом для збільшення популярності, чи можливо це має якийсь бізнесовий сенс? Одне зрозуміло — ця таємниця лише підсилює інтригу навколо особистого життя Камалії та Мохаммада Захура, і відтак — створює більше питань, ніж відповідей.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.