“Просто така аура”: Михайло Поплавський розповів, чого він досі найбажаніший серед жінок усіх поколінь

У світі не відданому лише зовнішній красі, а й душі та внутрішньому світлу, ім'я Михайла Поплавського стає синонімом глибокої поваги, любові та визнання.

Не дивно, що навіть у віці майже 75 років він залишається однією з найбажаніших особистостей серед жінок усіх поколінь.

Михайло Поплавський, відомий своєю енергією та духом молодості, завжди був прикладом для інших. У своїй душі він залишається молодим, завжди готовим поділитися своїм досвідом та знаннями з молодшими колегами та студентами.

Таємниця — у простій, але магічній аурі

Ті, хто колись працював з Михайлом Поплавським в одній команді, розповідають про нього з великою прихильністю та захопленням. Його доброта, чуйність та готовність завжди допомогти не залишають байдужими. Його таємниця — у простій, але магічній аурі, яка оточує цю видатну особистість.

Особливо це відзначають жінки, які відчувають у ньому справжнього джентльмена — людину з великої літери, яка завжди готова допомогти та підтримати. Нещодавно на своїй сторінці пан Михайло виклав архівну розповідь про своє ставлення до жінок, яке, як з’ясувалось, за роки не погіршилось.

“Жінки до мене липнуть, як бджоли на мед”, – заявляє ректор та Президент Київського університету культури і мистецтв.

Він пояснює це тим, що дуже поважає жінок за їхню працездатність і тому створює для них комфортні умови для роботи, творчості та розвитку.

Привабливість Михайла Поплавського полягає у внутрішній гармонії, великодушності та теплоті його серця. Таку ауру неможливо придбати або виготовити — це результат його життєвого досвіду, доброти та невичерпної енергії, якою він наповнений.

Його шанувальники щиро відгукуються на це.

“Хотілося б аби усі чоловіки так відносились до жінки, як до музи!”,- пише одна жінка.
“Михайло Михайлович, Ви ледве не єдиний чоловік в країні, що згадує це не тільки у березні”,- зазначає інша.
У світі, де так часто звертають увагу лише на зовнішність, Михайло Поплавський нагадує нам, що справжня краса починається з серця.

Схожі статті

Не стала додавати в тісто яйця, а поклала мед: смачніше булочок ще не виходило. Думаю паски з такого зробити

Ніхто не може встояти перед випічкою. А цей рецепт можна готувати і під час посту, оскільки в ньому немає яєць і вершкового масла. Сьогодні ми підготували рецепт ніжних і пишних медових булочок.

Хоч кожен день готуй: поживна, соковита і смачна шаурма з особливим соусом. Рецепт, який став фаворитом

Домашня шаурма готується просто, а виходить дуже ситною та поживною, тому сьогодні ми підготували для вас саме такий рецепт. Обов'язкового спробуйте!

Довго шукала саме цей рецепт! Повітряні пончики на молоці: тісто як пух і не вбирає олію – ну дуже смачно

Пухкі, ніжні і м'які пончики щедро присипані цукровою пудрою – що може бути смачнішим?! До вашої уваги класичний рецепт найсмачніших пончиків.