Наречені немов колобки: Олена Мозгова та Катя Осадча вийшли заміж на останньому місяці вагітності

Катя Осадча з Юрієм Горбуновим та Олена Мозгова з Девідом Аксельродом вже не один рік разом. Об'єднує ці дві пари не лише те, що вони одружилися взимку. Обидві наречені були вагітними.

Катя Осадча та Юрій Горбунов

Побралася зіркова пара 3 лютого 2017 року. До того Катерина з Юрієм ретельно приховувала свої стосунки. Всі бачили, що ведуча “Світського життя” вагітна, але не здогадувалися, хто батько.

Якось знімання “Голосу. Діти” затягнулися, і Горбунов підвіз колегу додому. Зайшов на чайок, і все закрутилося. Весілля теж приховали від широкого загалу. До РАЦСу приїхали на своїй машині, а близьких друзів запросили на святкування.

Зіркові наречені на останньому місяці вагітності

Куми ж зробили сюрприз – пригнали “Чайку” з лялькою на капоті. Оскільки наречена була на 9-му місяці вагітності, то Юрій пообіцяв згодом зіграти велике весілля, щоб Катя могла вдосталь натанцюватися.

На дворі стояв 15-градусний мороз, але наречений так хвилювався, що не відчував цього. По страшній ожеледиці Юрій завів наречену, круглу, як кулька, до РАЦСу. За 2 тижні вони стали батьками Івана.

Олена Мозгова та Девід Аксельрод

Коли продюсерка запідозрила вагітність, сама придбала 5 тестів. Потім ще й чоловіка Володимира Ткаченка (тоді він ще не змінив паспортні дані) теж попросила купити в різних магазинах. Все підтвердилося, й пара була щаслива.

Зіркові наречені на останньому місяці вагітності

За деякий час Олена поцікавилася в коханого, невже він збирається згодом всиновлювати власну доньку. Володимир запропонував сходити до РАЦСу. Розпис припав на останній день січня 2015 року.

Було дуже холодно і слизько. Тим паче Соля, відчуваючи важливість моменту, тупцяла ніжками у маминому животику. Наречений міцно тримав Олену під руку, а в неї був букет білих тюльпанів. Попросили, щоб їх розписали без урочистостей якомога швидше. Тільки від поцілунку не відмовилися. 26 лютого новоспечене подружжя стало батьками.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.