Вона стрункіша за Каменських врази: як виглядає перша дружина Потапа, без якої він не став би зіркою

Життя знаменитостей завжди наочно демонструється перед громадськістю, а коли ці знаменитості змінюють своїх партнерів, порівняння теперішніх з колишніми не уникнути.

В індустрії розваг зміни партнерів не є рідкістю, і кожен раз, коли це відбувається, шанувальники роблять свої власні висновки. Однак, чи є такі порівняння справедливими та об’єктивними?

Порівняння колишніх та нинішніх обраниць

Одним із прикладів таких порівнянь є відносини українського музиканта та продюсера Потапа. Протягом 11 років він проживав з Іриною Горовою, і в цей період вони разом стали відомими фігурами в шоу-бізнесі. Для власного бізнесу цей альянс прагматичної Ірини з економічною освітою та творчого й талановитого Олексія приніс чимало статків та слави. Однак, з часом їхні шляхи розійшлися, і Потап одружився з молодою співачкою Настею Каменських, яка на 10 років молодша за його попередню дружину.

Відтоді й до сьогодні шанувальники Потапа  активно порівнюють його колишню та нинішню жінок. І хоча кожна з них має свої унікальні риси, це порівняння часто стосується зовнішності.

Ірина Горова, безумовно, вражає своєю стрункістю та елегантністю. Її висока статура, виразні риси обличчя та загальна аура привертають увагу. Вона була відома своєю грацією та вмінням дотримуватися стилю навіть у найнезвичайніших ситуаціях. Ця жінка й досі тримає себе у формі завдяки заняттям спортом.

До того ж жінка зрозуміла, що настав час присвятити себе самій, а не дітям, що підросли, не чоловікам, яким вже колись віддавала сили й розум. Зараз вона говорить про себе так:

“Я була заміжня з 16 до 36 і так багато віддала себе, що ніби келих спустів… Зараз я самодостатня щаслива людина.”

З іншого боку, Настя Каменських привертає увагу молодістю та енергією. Вона не приховує своєї схильності до повноти і тому прикладає багато зусиль, щоб тримати себе в ідеальній формі: дієти, фізичні навантаження й таке інше.

Настя Каменських. Скриншот фото зі сторінки Інстаграм NK | Nastia Kamenskykh

Втім, варто пам’ятати, що краса — це суб’єктивне поняття, і кожна жінка має свої унікальні чари, які приваблюють та зачаровують.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.