А ви знали, що вони українці? Світові зірки з українським корінням: Сталлоне, Йовович, Спілберг та інші

Українська земля подарувала світові багато талановитих людей. Ми часто бачимо на екранах геніальних акторів, режисерів Голлівуду та іноді й не здогадуємося, що в них українське коріння.

Сьогодні хочеться розповісти про декого з таких особистостей. Цікаво те, що дехто з них самих до певного часу про своє українське походження навіть не знав.

Леонардо Ді Капріо та Стівен Спілберг

Один з найкращих американських акторів розповів на всю країну у токшоу про те, що він наполовину українець.

“Я майже на половину одесит”,- заявив Лео.

Його бабуся Олена Степанівна Смірнова після жовтневого перевороту у 1917 році емігрувала за кордон.

Леонардо Ді Капріо зі своєю українською бабусею

Триразовий володар премії “Оскар” продюсер, режисер, сценарист світового визнання, Стівен Спілберг, завжди знав, що обидва  його рідні дідусі родом з України: один — з Одеси, а другий — з маленького села під Кам’янець-Подільським.

Стівен Спілберг

У 2006 році автор фільму “Назви своє ім’я” про Голокост, зійшовши у Києві з літака, заявив:

“Я – вдома!”

Зараз геніальний кінематографіст не стоїть осторонь від проблем його історичної батьківщини. На потреби українських біженців він разом з дружиною передав 1 мільйон доларів.

Міла Йовович

Міла Йовович

Зірка “П’ятого елементу” до 5 років проживала з батьками у Києві та Дніпропетровську, а потім родина емігрувала спочатку до Лондона, а потім переїхала до США.

Пам’ятаючи про свою батьківщину та маючи паспорт громадянки Америки Міла називає себе американською українкою.

Сільвестр Сталлоне

Сталлоне та його матір

Предками Рембо по материнській лінії були заможні одеські євреї Лейбовичі, які мали чималий бізнес в Україні. Але через репресії прабабуся з родичами емігрували й тривалий час воліла не згадувати про своє походження. Та у 80-х роках минулого століття мати Сільвестра все ж таки розшукала українських родичів, що й понині проживають в Одесі.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.