Як виглядають перші дружини Вакарчука, Горбунова, Мірзояна: чоловіки проміняли коханих жінок на молодших

Заради нового кохання знамениті чоловіки ладні розірвати стосунки з дружинами й побудувати другу сім'ю. А як виглядають їхні ображені й покинуті половинки?

Святослав Вакарчук

Ляля Фонарьова на 2 роки старша від лідера гурту “Океан Ельзи”. Дівчина стала першим коханням артиста й чимало сил доклала до покращення іміджу й просування гурту коханого чоловіка. Вона вже встигла перед цим вийти заміж і мала доньку, яку Вакарчук виховав немов рідну.

Як виглядають перші дружини знаменитих чоловіків

Після 15 років сумісного життя пара побралася. А ще за 5 років Святослав оголосив про розлучення. Причина була вагома – нова обраниця народила музиканту спочатку сина, а за рік ще й донечку.

Юрій Горбунов

У балерину Людмилу, яка старша на 10 років, шоумен закохався ще до того, як перебрався жити до столиці. Молодика не відлякувало те, що жінка заміжня й має дитину. Коли Горбунову запропонували роботу в Києві, Люда розлучилася з чоловіком і поїхала за коханим.

Як виглядають перші дружини знаменитих чоловіків

Спільних дітей у них не було. Шлюб тривав 20 років, після чого Юрій розлучився. Друга дружина Катя Осадча народила чоловіку двох синів. Перша дружина Горбунова нині перебуває в Америці у доньки, а колишній доглядає за її київською квартирою.

Арсен Мірзоян

Одружений батько двох синів із Запоріжжя вирішив взяти участь у “Голосі країни 2011”. Це кардинально змінило життя музиканта. У Києві познайомився з іншою учасницею талант-шоу Тонею Матвієнко, і між ними спалахнули почуття. Оскільки з Ганною Арсен довгий час жив без кохання за звичкою, то зважився на розлучення й новий шлюб.

Як виглядають перші дружини знаменитих чоловіків

Ганна не вибачила зради чоловіку. Та й з його нинішньою дружиною Тонею Матвієнко категорично відмовляється спілкуватися. А от сини залюбки відвідують батька. Один із них навіть деякий час жив у тата в столиці.

spot_img

Схожі статті

Замість м’ясного влаштовую день морепродуктів: за 20 хв на столі легка вечеря – апетитний кальмар у сметані

Кальмари готуються дуже швидко. Тому, якщо треба хутенько приготувати вечерю, кращого варіанта годі й шукати. Укупі з овочами та сметаною виходить дуже ситно й смачно.

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.