“Любиш українку, полюби її кота та борщ”: ведуча Іванна Онуфрійчук тільки так розмовляє з казахом-багатієм

Телеведучій 1+1 Іванні Онуфрійчук пощастило зустріти мільйонера, з яким вони побралися на Мальдівах. От тільки тепер казаху доводиться куштувати борщ та ділити ліжко з котом коханої.

Іванна Онуфрійчук зі своїм коханим чоловіком Алмазом хоч і багато подорожують, але останнім часом більшість часу проводять у Швейцарії. Вони зіграли пишне весілля 2021 року на Мальдівах. Потім мали намір відгуляти ще одне в Туреччині, та цьому став на заваді карантин. Тож тишком нишком розписалися у київському РАЦСі.

Івана Онуфрійчук привчила чоловіка-казаха до борщу й кота

Оскільки кожен у парі має власний менталітет, довелося якось притиратися. Наприклад, Алмаз частенько тепер обідає українським борщем. Дбайлива дружина варить велику каструлю, щоб вистачило ще й на завтра.

Звісно, доводиться робити ставку на чоловіка-мусульманина, який не вживає свинини. Тому в Іваниному борщі немає сала, а лише яловичина. Все решта робиться, як в Україні. Дівчина пішла на закупи у швейцарський супермаркет і була шокована цінами на городину.

Івана Онуфрійчук привчила чоловіка-казаха до борщу й кота

Борщовий набір обійшовся хазяєчці у майже 55 франків. Якщо перевести на українські ціни, то це близько 2400 гривень. Звісно, дружина мільйонера може собі дозволити подібну розкіш, а от українські біженці навряд чи.

Івана Онуфрійчук привчила чоловіка-казаха до борщу й кота

Та якщо борщ Алмаз наминає з задоволенням, то котик дружини став причиною суперечки. Іванна обожнює свого Персика й звикла пускати його в ліжко. Алмаз змирився з наявністю у квартирі ще одного чоловіка, хоч і чотирилапого, але довгий час двері спальні для рудого красеня були зачиненими.

Врешті за 3 місяці глава родини так полюбив Персика, що тепер вони навіть сперечаються, під чиєю ковдрою спатиме рудий улюбленець. Котик теж не відразу схвалив вибір Іванни, та врешті змирився з появою у житті господині Алмаза.

Схожі статті

Не стала додавати в тісто яйця, а поклала мед: смачніше булочок ще не виходило. Думаю паски з такого зробити

Ніхто не може встояти перед випічкою. А цей рецепт можна готувати і під час посту, оскільки в ньому немає яєць і вершкового масла. Сьогодні ми підготували рецепт ніжних і пишних медових булочок.

Хоч кожен день готуй: поживна, соковита і смачна шаурма з особливим соусом. Рецепт, який став фаворитом

Домашня шаурма готується просто, а виходить дуже ситною та поживною, тому сьогодні ми підготували для вас саме такий рецепт. Обов'язкового спробуйте!

Довго шукала саме цей рецепт! Повітряні пончики на молоці: тісто як пух і не вбирає олію – ну дуже смачно

Пухкі, ніжні і м'які пончики щедро присипані цукровою пудрою – що може бути смачнішим?! До вашої уваги класичний рецепт найсмачніших пончиків.