Надія Матвєєва надовго розсварилася з мамою: рідна людина не сприймала на 20 років молодшого обранця доні

Телеведуча Надія Матвєєва була дуже близькою зі своєю мамою. Чорна кішка між родичками пробігла, коли донька закохалася в молодика. Мама не могла прийняти цей вибір.

Надії Матвєєвій нині 55 років. Довгий час телеведуча приховувала, що закохана й щаслива. Привід був вагомий – обранець знаменитості на 20 років молодший за жінку. Недарма вона боялася говорити про нього. Навіть рідна матуся не зрозуміла й не підтримала.

Надія Матвєєва через коханого посварилася з мамою

Своє особисте життя Матвєєва тримає у секреті. Про наявність бойфренда розповіла лише у червні 2022 року. З мамою теж посварилася через надмірну різницю у віці з чоловіком. Раніше матуся й донька були дуже близькими людьми. Надя вважала жінку кращою подругою.

Мама розлучилася з чоловіків і відтоді практично жила доньчиним життям. Намагалася про все розпитувати та все контролювати. Та коли дізналася про молодика, вони дуже сильно посварилися.

Надія Матвєєва через коханого посварилася з мамою

Жінка не хотіла говорити з донькою. Тож доводилося телефонувати час від часу, дізнаючись про стан здоров’я – бідолаха страждала на онкологію. Під час таких розмов Надія робила розвідку – чи готова матуся спілкуватися, як раніше, чи й досі сердиться.

Одного разу Матвєєва повезла маму в лікарню у Чернівецькій області, яка була розташована при монастирі. Що трапилося, незрозуміло, але серце жінки розтануло. Вона вибачила доньці. Тепер спілкуються, як і раніше.

Оскільки ведуча вже була двічі заміжньою, на весільний рушник із новим обранцем ставати не поспішає. Головне, що їм добре вдвох. Але показувати чоловіка на загал Надія не поспішає – поважає його право на небажання ставати публічною людиною.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.