44-річний Віктор Бронюк показав 15-річну доньку: дівчина вже зовсім доросла й стала прямою копією матусі

44-річний Віктор Бронюк є гарним сім'янином. Чоловік обожнює дружину та двох спільних дітей. Старшою в родині є донька. Артист показав, якою вона стала вже дорослою.

Кілька днів тому в родині Віктора Бронюка було свято. Відзначали 15 років старшій доньці Єві. З цієї нагоди татусь оприлюднив світлини дівчини. На фото вона є ще зовсім маленькою та такою, як виглядає зараз.

Віктор Бронюк показав 15-річну доньку

Якщо порівняти світлини вже зовсім дорослої дівчини, стає зрозуміло, що вона вдалася вродою у маму – дуже схожа. Щасливий татусь звернувся до іменинниці з такими словами:

“Євуся, з Днем народження! Нехай твої солодкі 15 будуть найщасливіші! Втілюй всі-всі свої мрії легко і з радістю! Люблю тебе всім серцем”.

Окрім Єви Віктор із Тетяною виховують ще й сина Данила. Різниця між дітьми невелика – всього 1 рік. Та підліток поки не витягнувся настільки сильно, як його сестра. Поки ще зарано судити, але, схоже, хлопчик якраз успадкував татові риси. Тож, напевно, згодом йому теж доведеться вести нещадну боротьбу з зайвою вагою.

Віктор Бронюк показав 15-річну доньку

Лідер гурту “ТіК” подібним займається регулярно. І вже хвалився результатами – позбувся “3 відер води”, які доводилося постійно тягати на собі. Тепер схудлий музикант почувається значно краще.

Глава родини серйозно підходить до питання виховання обох дітей. Звісно, не кричить і не дає запотиличників. Він намагається всі проблеми, що виникають, розбирати. У ході спокійного діалогу зазвичай вдається згладити гострі кути та дійти взаєморозуміння з нащадками.

Коли брат із сестрою чубляться між собою, татусь удавано погрожує покарати обох. Та зазвичай до подібного не доходить. Бронюк не ведеться на каверзи з боку дітей, оскільки чудово усвідомлює, що вони маніпулятори, тож треба підходити до вирішення непорозумінь більш тонко.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.