Куди поділася та як нині виглядає співачка Міка Ньютон: “Всі думають чомусь, що в Америці дуже легко”

Тендітна блондинка Міка Ньютон представила Україну на "Євробаченні" у 2011 році й кудись безслідно зникла. Виявляється, увесь цей час співачка мешкала в США.

В Америці Міка Ньютон сподівалася провести 2 роки. Але все змінила закоханість в американця. Тож Оксана Грицай вийшла заміж і залишилася жити за океаном. Білявка сподівалася зробити кар’єру в Голлівуді, та якось не пішло.

Українку можна побачити в рекламних роликах, іноді вона підпрацьовує моделлю і навіть записує час від часу композиції. Та у 38 років Міка втямила, що робити співочу кар’єру в Штатах якось запізно.

Як нині виглядає Міка Ньютон

Дивно, але 2023 року про Ньютон знову згадали на “Євробаченні”. Декому видалося, що пісня Tattoo нагадує мікіну “В плену”. Оксана заступилася за колегу-переможницю, зваживши, що нот усього сім, тому композиція Loreen може мати певні схожі мотиви, але не є плагіатом її композиції. До речі, сама артистка теж свого часу посіла пристойне 4-те місце на престижному конкурсі.

Як нині виглядає Міка Ньютон

Саме після такого тріумфу на пісенній сцені Міка вирішила взяти штурмом голлівудські пагорби. Ходила на різні кастинги зі змінним успіхом. А потім у магазині познайомилася з Крісом Сааведрою. Цілий рік підприємець упадав за красунею, допоки вона не відповіла згодою. Напередодні 2019 року вони побралися.

А за рік Міка приголомшила шанувальників зізнанням, що страждає на рак яєчників. Довелося довго лікуватися. Оксані зробили операцію, і хвороба відступила. Один із яєчників вдалося зберегти.

Як нині виглядає Міка Ньютон

Щойно росія напала на Україну повномасштабно, Грицай забрала до себе батьків. А от сестру Лілію вмовити виїхати до США не вдалося – та мешкає у Львові й служить у ЗСУ. Міка застерегла українців, щоб не думали, що достатньо приїхати до Америки, й розпочнеться райське життя. Там усе дуже дорого й попервах буде доволі складно заробляти гроші.

На Різдво українка з чоловіком-американцем приїхала до України, тож мали можливість пережити весь наш теперішній жах – сирени, звуки вибухів, укриття. Ньютон закликала весь світ допомогти її країні, оскільки подібне завтра може трапитися й з ними.

spot_img

Схожі статті

Замість м’ясного влаштовую день морепродуктів: за 20 хв на столі легка вечеря – апетитний кальмар у сметані

Кальмари готуються дуже швидко. Тому, якщо треба хутенько приготувати вечерю, кращого варіанта годі й шукати. Укупі з овочами та сметаною виходить дуже ситно й смачно.

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.