Могилевська, Гросу, KOLA, Мішина виявилися занадто сором’язливими: не поспішають показувати обличчя коханих

Зазвичай зірки наввипередки шукають інфоприводи, щоб про них писали й говорили якомога більше. Та останнім часом намітилася протилежна тенденція – знаменитості приховують своїх коханих.

Наталя Могилевська

З початком великої війни в життя співачки завітало справжнє кохання. Напевно, соромно було на тлі страждань українців ділитися своїм щастям. Тому Наталка й не показувала всім свого нареченого. Зірка ще й удочерила двох сестричок з непростою долею. Але за ці 2 роки так і не спромоглася вивести обранця на люди. Відомо лише, що чоловіка звати Валентин.

Зірки ретельно приховують своїх коханих

Аліна Гросу

Навчена гірким досвідом попередніх стосунків, співачка навіть коли вийшла заміж удруге, не поспішає відкривати загалу ім’я та зовнішність свого обранця. Виклала в мережу лише шматочок відео, де стоїть у довгій білій сукні, обнімаючись із незнайомцем. Обоє розташовані до камери спинами, тож роздивитися риси нареченого неможливо.

Зірки ретельно приховують своїх коханих

KOLA

Попри те, що вийшла заміж минулої осені, Анастасія Прудіус не поспішає показувати в мережі обличчя свого благовірного. Розповіла лише, що Слава на 13 років старший та мешкає в Ізраїлі, хоча народився у Дніпрі. Познайомилися вони на концерті співачки. Цілий рік тривав роман на відстані, а потім відбулося весілля у Празі. Коли в Ізраїлі почалася війна, Настя якраз перебувала там, тож виїхала з країни з превеликими труднощами.

Зірки ретельно приховують своїх коханих

Ксенія Мішина

Акторка самотужки виховує сина Платона. Про свої амурні справи воліє шанувальникам не розповідати. Та днями виклала в мережу світлини з мінімумом одягу й чоловічою рукою у кадрі, яка прикриває жіночі принади зірки. Хто цей таємничий чоловік, Ксенія не сповістила. Лише натякнула, що збирається “розквітати поруч із ним”.

Зірки ретельно приховують своїх коханих
spot_img

Схожі статті

Замість м’ясного влаштовую день морепродуктів: за 20 хв на столі легка вечеря – апетитний кальмар у сметані

Кальмари готуються дуже швидко. Тому, якщо треба хутенько приготувати вечерю, кращого варіанта годі й шукати. Укупі з овочами та сметаною виходить дуже ситно й смачно.

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.