Ірина Білик допомогла: Катя Осадча під пісню “Нова” дефілювала, а Юрій Горбунов круто змінив життя

Пісня Ірини Білик "Нова" для Каті Осадчої та Юрія Горбунова має неабияке важливе значення. Її прем'єрне виконання вплинуло на життя обох зірок, які тоді ще й гадки не мали, що стануть подружжям.

Ні для кого не секрет, що Катя Осадча починала свою кар’єру, бувши моделлю. Один із перших виходів на подіум юнки відбувся під пісню Ірини Білик “Нова”. Українська співачка влаштувала прем’єру композиції в одному з клубів.

Катруся була серед дівчат, які в цей момент демонстрували одяг. Рудоволоса виконавиця, сцена і навіть символи, які були написані внизу, назавжди закарбувалися у пам’яті нинішньої знаменитості.

Пісня Ірини Білик поєднала Катю Осадчу та Юрія Горбунова

Тільки зараз подружжя з’ясувало, що на тому концерті були разом. Катя як модель, а Юрій був режисером шоу. Горбунов тоді саме перебрався до Києва з Івано-Франківська, перебуваючи в стані ностальгії.

В обласному центрі залишилася престижна робота в театрі. Друзі та батьки тепер були далеко. А столиця видавалася молодику байдужою та холодною. Юра винаймав житло на околиці Києва. Треба було ще й добиратися довго маршрутками з кінцевої станції метро.

Пісня Ірини Білик поєднала Катю Осадчу та Юрія Горбунова

Грошей катастрофічно бракувало, тому Горбунов змушений був перебігати з передніх дверей автобуса на задні, аби тільки не сплачувати за проїзд. Душу поступово охоплювало почуття відчаю, що нічого не вийде.

Саме перед прем’єрою шоу Юрій познайомився з Іриною Білик. Зірка залишила свій диск на столі. Горбунов вирішив послухати. Слова “Я нова, нова” вразили до глибини душі. Саме посил відкинути все старе та рухатися вперед надихнув тоді молодого спеціаліста залишитися в Києві, а не повернутися додому.

Він із новим запалом почав відвідувати кастинги на озвучування фільмів, на телебачення. Тож саме “Нова” надала знаменитому чоловіку сил і натхнення продовжувати боротьбу за місце під сонцем.

Невдовзі його взяли на роботу ведучим “Підйому” на Новому каналі. Виходить, якби не Ірина Білик та її пісенна мотивація, Горбунов повернувся б назад до Івано-Франківська й такої чудової зіркової родини з двома синочками не відбулося б.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.