48-річний Святослав Вакарчук звозив родичку до рідного Мукачева: “Рідко випадає провести цілий день з мамою”

Святослав Вакарчук відчув напад ностальгії за містом, у якому народився, і відбув до Мукачева. Ще й матусю прихопив із собою, щоб Світлана Олександрівна теж пройшлася відомими вуличками.

Святослав Вакарчук зробив селфі разом із мамою під час відвідин Мукачева. Як виглядав тато фронтмену гурту “Океан Ельзи”, ми чудово уявляємо, оскільки Іван Олександрович був певний час міністром освіти і науки. А от 77-річну маму син не поспішав показувати:

“Рідко випадає провести цілий день з мамою. Вже традиційно провели цю весняну суботу в поїздці до рідного Мукачева”.

Музикант поділився світлиною з найріднішою людиною в Інстаграмі, тож підписники отримали можливість порівняти, наскільки схожі мама й син. І ця схожість насправді вражає.

Святослав Вакарчук із мамою у Мукачеву та сам у Львові

Певно, жінка розповіла Святославу чимало цікавого з його 2-місячного життя, адже рівно стільки провів знаменитий чоловік у Мукачеву. Після цього родина переїхала до Львова, тож артист по праву вважає рідним саме обласний центр, де минули дитячі і юнацькі роки.

Народився Вакарчук у Мукачеву на вулиці Духновича, 18. Святослав не сповістив, чи зазирали з мамою цього разу на цю вузеньку вуличку, в яку втиснеться далеко не кожна автівка. А от ми маємо можливість побачити, як виглядав перший будинок знаменитості.

Сусіди згадують, що раніше тут зростав виноград. Та нині лише кам’яна доріжка між будинками, які розташовані дуже близько один від одного. Святослав колись приїжджав до свого будинку й знімав на телефон свою квартиру №3.

У сусідів й досі збереглися дитячі світлини майбутньої зірки, які отримали від бабусі хлопчика. Напевно, коли дітлахи артиста Іванко та Соломійка трішки підростуть, татусь теж привезе малечу сюди, щоб показати, звідки починав своє життя.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.