Яблучко відкотилося від яблуньки далеко: де нині живе і як виглядає рідна сестра Наташі Корольової Руся

Рідні сестри Руся та Наташа Корольова починали співочу кар'єру в Україні у 90-их роках. Мали шалену популярність та згодом роз'їхалися по різних країнах, кардинально змінивши долю.

Ірина Осауленко, яку ми пам’ятаємо за сценічним ім’ям Руся, була шалено популярною на українських теренах кілька десятиліть тому. А потім раптово зникла зі сцени. Цьому передували неприємності в родині.

Як нині виглядає зірка 90-их Руся

Річ у тім, що син Ірини та Костянтина мав ДЦП. Батьки сподівалися, що перебравшись до Канади, зможуть поставити Володю на ноги. Тому за першої ліпшої нагоди емігрували.

На жаль, врятувати хлопчика не вдалося навіть заокеанським медичним світилам. Він прожив усього 11 років. Згорьовану матір вмовили народити ще одну дитинку. В Матвійка виявили аутизм. Хлоп’я потребувало постійного медичного догляду, тому Осауленки в Україну так і не повернулися.

Як нині виглядає зірка 90-их Руся

Коли Руся 2006 року народила дівчинку, родина врешті зітхнула з полегшенням – нарешті здорова дитинка. Її назвали Софійкою. Ірина з Костянтином перебралися жити до Маямі. Туди ж переїхала й мама Русі та Наталки пані Людмила.

Як нині виглядає зірка 90-их Руся

Корольова та її чоловік Тарзан, як відомо, є затятими путіністами. Хоча й не соромляться час від часу літати за океан до такої ненависної країни НАТО, щоб відвідати близьких родичів співачки.

Ті, хто пам’ятають альбоми Русі “Ворожка” чи “Різдвяна ніч”, все ще сподіваються дочекатися повернення артистки на українську сцену. Натомість 55-річна Ірина не збирається продовжувати концертну діяльність.

Як нині виглядає зірка 90-их Руся

Натомість завжди бере участь в акціях на підтримку України. На одній з них можемо бачити Русю з жовто-блакитним прапором у руках. Співачка зазначає, що хоч уже три десятиліття мешкає в Америці, не перестає думати про Україну і в неї серце кров’ю обливається від сумних новин з батьківщини.

spot_img

Схожі статті

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.