У Ребрик – Аделіна, в NAVI – Дарій, у Козловського – Оскар: якими дивовижними іменами названі немовлята

Епоха Сергійків та Наталочок пішла в небуття. Тепер батьки ретельно обдумують ім'я немовлятка, щоб не повторювалося в інших. Розгляньмо, як називали дітлахів знаменитості останнім часом.

Лілія Ребрик

Телеведуча стала мамою втретє кілька тижнів тому. Та інтригу довго не тримала, сповістивши, що назвали маленьку донечку Аделіною. Родина розглядала чимало варіантів. Але зупинилися на цьому, значущому для кожного члена сім’ї, адже ім’я дівчинки складається з перших літер тата Андрія (А), старшої доньки Діани (ДЕ), матусі Лілії (ЛІ) і закінчення імені середньої доньки Поліни (НА).

Зірки пояснили, чому так назвали своїх новонароджених дітей

Олександр Зінченко

Торік у серпні вдруге став татом відомий український футболіст. Дружина Влада оприлюднила ім’я донечки за кілька місяців після її народження. Наймолодшу назвали Леєю. Старшій дівчинці ім’я підбирав татусь. Єва народилася 1 серпня 2021 року. Батьки домовились, що наступну дитину називатиме вже мама. Отже, бачимо доволі оригінальний варіант. Тепер у родині буде два перших дні серпня святкових, адже Лея народилася 2 серпня.

Зірки пояснили, чому так назвали своїх новонароджених дітей

ONUKA

Ната Жижченко взагалі не збиралася народжувати дітей, та після пологів первістка настільки увійшла у смак, що у липні 2023 року стала мамою вдруге. На цей раз сім’я поповнилася дівчинкою. Разом із Євгеном Філатовим назвали донечку гарним давньогрецьким ім’ям Ліна.

Зірки пояснили, чому так назвали своїх новонароджених дітей

Іvan NAVI

Іван Сяркевич вперше став батьком у серпні 2023-го. Татусь перебував поряд із дружиною під час пологів. Тож первістка йому поклали на груди, щойно народився, довівши артиста до сліз. Малятко разом із дружиною Романією назвали Дарієм на честь короля з історичного фільму. Вдома його ласкаво кличуть Дарусиком.

Зірки пояснили, чому так назвали своїх новонароджених дітей

Тімур Мірошниченко

Телеведучий разом із дружиною Інною вже мали двох нащадків, коли вирішили усиновити третю дитинку. Після тривалих поневірянь у зірковій родині з’явився хлопчик Марсель. Саме так звали малятко, яке Тімуру з Інною забрати собі не вдалося. Тож коли врешті привезли іншого хлопчика додому вирішили – буде тільки Марселем.

Зірки пояснили, чому так назвали своїх новонароджених дітей

Віталій Козловський

Понад місяць співак приховував від широкого загалу новину, що в лютому став батьком. Тепер довелося відкрити й ім’я породіллі. Як усі й здогадувалися, дружиною та матір’ю первістка стала Юлія Бакуменко, яка довгий час працювала піар-менеджером артиста. Малюка назвали Оскаром. Це дуже символічно, адже саме в цьому році Україна здобула свій перший кіношний “Оскар”.

Зірки пояснили, чому так назвали своїх новонароджених дітей

Популярне

Схожі статті

Тераса на березі річки: Наталія Могилевська показала частину свого будинку, куди щоранку виходить в халаті

Наталія Могилевська показала розкішну терасу у своєму будинку на березі річки, яку тільки нещодавно закінчила будувати. Співачка зауважила, що тепер має велику родину та усім повинно вистачати місця.

Соковитий, повітряний та ароматний ромовий пиріг до чаю: рецепт з кулінарного зошита мами з усіма секретами

Ромовий пиріг – це класичний десерт, який не залишить байдужим жодного ласуна. Сподіваємося, що цей рецепт стане вашим улюбленим, і ви будете радувати своїх близьких цим ароматним і ніжним пирогом.

Як виглядає реальний чоловік Олени Кравець з “Кварталу 95”: до шлюбу з ним її знали як Лєну Маляшенко

Лєну Маляшенко та Сергія Кравця звів КВК. Вони разом грали у криворізькій команді. У день свого 18-річчя він зізнався в коханні. Весілля зіграли лише через 5 років, коли Олена врешті завагітніла.