Віталій Капранов залишився без Дмитра: 35-річний шлюб із дівчатами-близнятами тепер матиме одного опікуна

Один із братів Капранових, Дмитро, раптово пішов із життя у віці 56 років. Разом із братом Віталієм вони по черзі були ведучими Ютуб-каналу ім. Т.Г.Шевченка та видавали книжки.

Брати Капранови народилися в Дубоссарах, дитинство провели в Очакові, а освіту подалися здобувати аж до москви. Та навіть там не забували про своє коріння. Видавали україномовні газету “Тринди-Ринди” та журнал “Брати”. А на Арбаті відкрили український культурний центр.

Брати Капранови одружилися з сестрами-близнючками

Вони багато подорожували російської глибинкою. Там і усвідомили, що ми зовсім не такі, як вони. Величезна різниця у всьому – від їжі до уявлень про добро й зло. Для українців на першому місці свобода, а в росіян – імперськість.

1998 року брати повернулися на батьківщину. 10 років поспіль вони писали книжку “Кобзар 2000”, а щоб видати її, довелося стати видавцями. Відтоді видали чимало книг, в тому числі й “Мальовану історію України”.

Брати Капранови одружилися з сестрами-близнючками

Минуло вже 35 років, як брати-близнюки одружилися з сестрами-близнятками. Вчинити так порадила мама. Мовляв, якщо не одружитеся з сестрами, жінки будуть вас розтягувати врізнобіч. На щастя, на життєвому шляху їм трапилися Інна та Світлана.

Сестрички приїхали в гості до Очакова, коли їм було по 16 років. Жінка запросила 20-річних братів Капранових нібито щось полагодити. Вони перезнайомилися й почали разом відпочивати та гуляти містом.

Брати Капранови одружилися з сестрами-близнючками

Цілий рік минув у листуваннях та дзвінках, оскільки хлопці повернулися до москви. А влітку знову зустрілися всі гуртом й зіграли весілля. Зібрали в Очакові зо дві сотні гостей. Ще й купа зівак зібралася, щоб подивитися на дві пари близнюків.

У Світлани з Дмитром народилося двоє синів. У Віталія з Інною – донька й син. Батьки ніколи не ділили дітей на своїх та чужих. Усіх виховували разом. Згодом додалися невістки та зять.

Дмитро Капранов мав проблеми з серцем, але напередодні на здоров’я не скаржився. Вранці 16 квітня йому раптово стале зле, і чоловіка не стало. Поховають письменника на Байковому цвинтарі 18 квітня. Прощання відбудеться об 11 годині у Михайлівському соборі.

Популярне

Схожі статті

Не смажте кабачки, поки не побачите цю техніку, що підкорила весь світ: рецепт простий, але такий смачний

Смажені кабачки – це, звісно, дуже смачно, але набагато апетитнішою виявиться ця страва. Для приготування вам знадобиться мінімум інгредієнтів і часу.

15 хвилин + час випікання: рулет з листкового тіста та фаршу загортаю “равликом” і відправляю в духовку. Ням

Розповідаємо, як швидко та просто спекти ароматну випічку з м'ясною начинкою, яка буде гарним варіантом обіду або вечері для всієї сім'ї. Повірте, цей рецепт вартий уваги!

Перескочила з 50 розміру на 46-й: до огірків і капусти додаю 1 незвичайний продукт. Такий салат і на ніч їм

Навіть звичайний салат з капусти можна зробити оригінальним і цікавим, якщо додати до нього 1 незвичайний інгредієнт. Страва виходить свіжою, соковитою і її можна їсти навіть на дієті.