Щоб ніхто не зурочив? Зірки, які приховують своїх коханих: Kola, Могилевська, Астаф’єва, Мазур та інші

У світі розваг та шоу-бізнесу знаменитості завжди привертають увагу громадськості не лише своїм талантом, але й особистим життям, яке часто стає об'єктом цікавості та пильного спостереження публіки.

Але серед зірок не складно знайти тих, хто оберігає своїх близьких від загального погляду та натисків шанувальників. На тлі гучних скандальних розлучень і гучних романів з’являються артисти, які вирішили залишити своє приватне життя за кадром.

Kola та Наталія Могилевська

Kola та Наталія Могилевська

Однією з таких зірок є українська співачка Kola. За період своєї кар’єри вона зуміла зберегти в таємниці особисті стосунки та родинне життя. Відомо лише, що вона заміжня за чоловіком старшим за неї на 13 років. Звуть його Слава і він тривалий час проживав в Ізраїлі. А познайомились вони під час повномасштабної агресії.

Ще однією жінкою-загадкою є українська співачка Наталія Могилевська, яка ділиться з публікою лише частковою інформацією про свою родину та коханого, на ім’я Валентин. Про нього відомо, що з Могилевською вони були знайомі багато років, але стосунки зав’язалися після 2022 року. Як він виглядає, широкому загалу співачка поки що не показала.

Даша Астаф’єва та Алла Мазур

Даші Астаф’єва та Алла Мазур

Не можна не згадати ім’я української співачки, фотомоделі, актриси та телеведучої Даші Астаф’євої. Попри активну громадську діяльність та роботу в мас-медіа, Астаф’єва зберігає таємницю щодо своїх романтичних стосунків та сімейного життя. Вона вважає, що зіркам важливо зберігати рівновагу між кар’єрою та особистим життям, щоб мати можливість насолоджуватися інтимністю, не зазнаючи небажаної уваги.

І, звичайно ж, серед таких особистостей не можна не назвати ім’я української телеведучої Алли Мазур. Вона славиться своїм непересічним талантом та красою, проте уникає шумних романтичних скандалів та публічних виступів зі своїм коханим. Така позиція народжує багато пліток та припущень стосовно того, хто є батьком її сина: від опального мільярдера Коломойського до деяких колег.

У список зіркових жінок, які не відкривають облич своїх коханих суспільству, можна також вписати поп-діву Тіну Кароль, шеф-кухаря Ольгу Мартиновську, актрису Дар’ю Петрожицьку та інших.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.