Насправді не Гурченко: яким було справжнє прізвище відомої актриси – все через помилку паспортистки

Паспортистки вряди-годи припускаються помилок і кардинально змінюють долю ні в чому не повинних людей. Жертвою такої прикрої помилки стала й Людмила Гурченко, вірніше, її тато.

Тато відомої актриси Марк Гаврилович Гурченков народився на Смоленщині. Та коли свого часу у Харкові отримував паспорт, йому видали офіційний документ, в якому прізвище було записане на український манір – Гурченко.

Тато Людмили Гурченко був Гурченковим

Буква “в” безнадійно загубилася, але донька Людмила особливо не переймалася через це. В житті Людмили Марківни траплялося чимало інших курйозів. Зокрема, ім’я дівчинка отримала з голлівудського фільму.

17-річна дружина Марка саме перебувала в пологовому, коли чоловік зайшов у кінотеатр та переглянув стрічку “Акули Нью-Йорка”. Наступного дня майбутній татусь прийшов у пологовий будинок і передав породіллі записку.

Внучка Людмилы Гурченко живёт в отвратительных условиях
Тато Людмили Гурченко був Гурченковим

Зажадав, щоб якщо народиться хлопчик, він був Аланом, а якщо дівчинка, то Люсі. Саме так звали головних героїв уподобаної Марком стрічки. Отже, Людмилу Марківну недарма частенько називали Люсею.

Жила родина дуже бідно. Займали кімнату в напівпідвальному приміщенні майже в центрі Харкова. Але Люся Гурченко з 9 років відвідувала музичну школу. Коли закінчила школу, саме тато наполіг, аби вступала до театрального в москві.

Тато Людмили Гурченко був Гурченковим

Вона подала документи до трьох вишів і пройшла у всі три навчальних заклади. Для себе обрала ВГІК. Дорогою до столиці, залишила у потязі під подушкою сумочку, в якій містилися паспорт, атестат про середню освіту й гроші. Як викручувалася з подібної ситуації, одному Богу відомо.

Іван Пир’єв, зіткнувшись із 20-річною Людмилою у коридорі “Мосфільму”, відразу ж запросив акторку на роль у “Карнавальну ніч”. А от у “Гусарську баладу” та “Іронію долі” Гурченко проби не пройшла. Ельдар Рязанов зняв її повторно лише через 20 років у стрічці “Вокзал для двох”.

Популярне

Схожі статті

Тераса на березі річки: Наталія Могилевська показала частину свого будинку, куди щоранку виходить в халаті

Наталія Могилевська показала розкішну терасу у своєму будинку на березі річки, яку тільки нещодавно закінчила будувати. Співачка зауважила, що тепер має велику родину та усім повинно вистачати місця.

Соковитий, повітряний та ароматний ромовий пиріг до чаю: рецепт з кулінарного зошита мами з усіма секретами

Ромовий пиріг – це класичний десерт, який не залишить байдужим жодного ласуна. Сподіваємося, що цей рецепт стане вашим улюбленим, і ви будете радувати своїх близьких цим ароматним і ніжним пирогом.

Як виглядає реальний чоловік Олени Кравець з “Кварталу 95”: до шлюбу з ним її знали як Лєну Маляшенко

Лєну Маляшенко та Сергія Кравця звів КВК. Вони разом грали у криворізькій команді. У день свого 18-річчя він зізнався в коханні. Весілля зіграли лише через 5 років, коли Олена врешті завагітніла.