Не поступається Мер’єм Узерлі: як виглядає старша сестра-співачка Хюррем Султан з “Величного століття”

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі стала популярною на весь світ. Про неї знають усі, на відміну від старшої сестри. Втім, родичка зіркової актриси така ж сама талановита.

У сучасному світі важко знайти людину, яка б не знала про те, хто така Мер’єм Узерлі. Культовий телесеріал про Османську імперію з нею в головній ролі дивились, мабуть, усі. Втім, не кожен знає, що в родині турецько-німецької знаменитості також є і її старша сестра.

Чим займається Джанан Узерлі

Джанан Узерлі – старша сестра відомої актриси Мер’єм. Зіркова мама народила дівчинку у своєму другому шлюбі. З маленькою сестрою старша Джанан завжди вміла знайти спільну мову, а тому в дорослому віці дівчата зберегли міцні й теплі дружні стосунки.

Старша сестра Мер’єм Узерлі обрала для себе також творчу професію, втім приміряти на себе різноманітні ролі дівчина не захотіла. Саме тому Джанан Узерлі стала співачкою. Починала свою кар’єру вона особливим чином.

У мережі розповіли про старшу сестру Мер'єм Узерлі з Величного століття Джанан Узерлі
У мережі розповіли про старшу сестру Мер’єм Узерлі з Величного століття Джанан Узерлі

Спершу Джанан Узерлі записувала власний репертуар та просто публікувала його у вільний доступ у мережу. Знаменитість намагалась зрозуміти, як відреагує на це публіка. Втім, пізніше виявилось, що у співачки почали з’являтись фанати.

Коли Джанан усвідомила, що її творчість відгукується у серцях шанувальників, вона вирішила продовжувати свій шлях. Артистка почала робити серйозніші кроки у кар’єрі та врешті-решт досягла певного рівня.

У мережі розповіли про старшу сестру Мер'єм Узерлі з Величного століття Джанан Узерлі
У мережі розповіли про старшу сестру Мер’єм Узерлі з Величного століття Джанан Узерлі

Нині старша сестра відомої турецької актриси Мер’єм Узерлі продовжує будувати власну кар’єру та записувати нові пісні. Знаменитість не зупиняється на досягнутому та публікує нові творчі роботи. Крім того, займається Джанан Узерлі і своїм особистим життям.

Популярне

Схожі статті

Тераса на березі річки: Наталія Могилевська показала частину свого будинку, куди щоранку виходить в халаті

Наталія Могилевська показала розкішну терасу у своєму будинку на березі річки, яку тільки нещодавно закінчила будувати. Співачка зауважила, що тепер має велику родину та усім повинно вистачати місця.

Соковитий, повітряний та ароматний ромовий пиріг до чаю: рецепт з кулінарного зошита мами з усіма секретами

Ромовий пиріг – це класичний десерт, який не залишить байдужим жодного ласуна. Сподіваємося, що цей рецепт стане вашим улюбленим, і ви будете радувати своїх близьких цим ароматним і ніжним пирогом.

Як виглядає реальний чоловік Олени Кравець з “Кварталу 95”: до шлюбу з ним її знали як Лєну Маляшенко

Лєну Маляшенко та Сергія Кравця звів КВК. Вони разом грали у криворізькій команді. У день свого 18-річчя він зізнався в коханні. Весілля зіграли лише через 5 років, коли Олена врешті завагітніла.