Як виглядає і чим займається 24-річний син Ірини Білик: весь в татуюваннях і з довгим волоссям (Фото)

Старший син відомої української співачки Ірини Білик Гліб виріс таким же творчим і харизматичним, як і його зіркова мама. При цьому хлопець уникає надмірної публічності.

Ірина Білик – мама двох синів з величезною різницею у віці. Молодшому сину співачки Табрізу 8 років, в той час, як її старшому нащадку вже 24.

Гліб Оверчук народився у 1999 році, коли Ірина Білик знаходилася у шлюбі зі своїм першим чоловіком – манекенником Андрієм Оверчуком. І хоча шлюб співачки був коротким і пара швидко розлучилася, Білик ніколи не жалкувала, що тоді наважилася на дитину.

Зараз Глібу 24 роки і він виріс дуже неординарною та творчою особистістю. Хлопець уникає надмірної публічності, хоча виріс талановитим, як його зіркова мама.

Ірина Білик показала свого 24-річного сина від першого шлюбу
Ірина Білик показала свого 24-річного сина від першого шлюбу

Відомо, що Гліб займається музикою і має навіть власний рок-гурт та активно гастролює. Хлопець не співає, а грає на гітарі та барабанах. Крім того, Гліб захоплюється графічним дизайном та японською анімацією. Малюнки, які він публікує у своєму Інстаграм-блозі заворожують і дивують своєю неординарністю.

Сам Гліб також має неординарну зовнішність. Хлопець має багато татуювань, довге волосся і має своєрідний стиль одягу. Та варто відзначити, що Гліб має дуже яскраву та гарну зовнішність і дуже схожий на свого батька.

Ірина Білик показала свого 24-річного сина від першого шлюбу
Ірина Білик показала свого 24-річного сина від першого шлюбу

Маючи творчі захоплення, син Білик отримав досить серйозну вищу освіту. У 2016 році Гліб Оверчук вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на юридичний факультет.

 Що відомо про особисте життя сина Ірини Білик

Серце Гліба вже давно зайняте. Хлопець багато років будує стосунки з також яскравою особисті, як і сам. Дівчину звати Аліса і Гліб навіть встиг зробити їй пропозицію руки та серця, та наразі закохані офіційно ще не побралися.

Ірина Білик показала свого 24-річного сина від першого шлюбу
Ірина Білик показала свого 24-річного сина від першого шлюбу

Після початку повномасштабної війни в Україні дівчина Гліба виїхала до Лондону, зараз закохані підтримують стосунки на відстані і мріють найближчим часом одружитися.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.