Мають трьох дітей, але за кордон ні-ні: Решетнік, Дикий та інші багатодітні зірки, які попри все в Україні

Україна переживає важкі часи через війну, економічні труднощі та інші виклики. У таких умовах питання про збільшення сім'ї може викликати непорозуміння або навіть звинувачення.

Особливо, коли йдеться про зіркових батьків, які вже мають трьох дітей, але не від’їжджають за кордон.

Природно, що в умовах війни та нестабільності люди стають більш підозрілі та обережні. Тому іноді навіть багатодітним батькам можуть виносити звинувачення, мовляв, вони використовують своїх дітей як привід відмови від служби в армії. Однак, ця думка не завжди відображає реальну ситуацію.

Наприклад багатодітні Єгор Соболєв, Тарас Тополя з перших днів російського вторгнення боронять країну від ворога.

Множення щастя в умовах війни

Григорій Решетнік, Андрій Дикий — багатодітні зірки, які попри все в Україні

Є також багато батьків, які вирішили розширити свою сім’ю в такі непевні часи, роблять це з великими переживаннями та відповідальністю. Вони знають, що кожна нова дитина вимагає не тільки матеріальних зусиль, але й багато любові, уваги та часу. Не кожен готовий на такі жертви, особливо в умовах війни, коли навіть базові потреби можуть бути складними.

Прикладом таких відчайдушних та відповідальних батьків є Григорій Решетнік та Андрій Дикий. Законом не заборонено таким чоловікам виїхати за кордон і перебувати у безпеці, але вони на відміну від Андрія Даманського чи Сергій Бабкін, які покинули країну майже одразу, не бажають ховатися на чужині.

Навпаки, вони активно долучаються до благодійних та громадських ініціатив, спрямованих на підтримку військових, переселенців та інших постраждалих.

Отже, важливо пам’ятати, що рішення про збільшення родини є особистою справою кожного батька та матері, і вони роблять його на основі власних цінностей та обставин. Таким чином, не слід звинувачувати або переслідувати багатодітних батьків, особливо тих, які обирають залишатися вдома, відмовляючись від можливості від’їзду за кордон.

Популярне

Схожі статті

Знаменитий сирний супчик із куркою на кожен день: насичений та ситний. Їдять навіть діти і добавки просять

Супчик із плавленим сиром завжди виходить насиченим, ароматним і ситним. Він просто не може не сподобатися. А приготувати цю смакоту дуже просто!

Її обрали найкрасивішою дівчинкою світу: як зараз виглядає француженка, яка в 6 років мала зовнішність Барбі

Французька дівчинка Тілан Блондо ще в 6-річному віці прославилася на всю планету. Її назвали найгарнішою дитиною у світі. У 16 років вона перемістилася на другу позицію, поступившись Лізі Соберано.

23-річній дружині ще рости й рости до такого: Володимир Остапчук показав свою останню покупку не для молодих

Відомий український блогер і шоумен Володимир Остапчук на своїй Інстаграм-сторінці продемонстрував покупки, які видають його справжній вік. Що купив чоловік?