Закрутила голову Максиму, але не змогла змагатися з самою Пугачовою: як виглядає колишня Галкіна і хто вона

До стосунків зі співачкою Аллою Пугачовою шоумен Максим Галкін мав чимало романів. Цікаво, що всі колишні жінки коміка – молоді і привабливі персони.

Максим Галкін і Алла Пугачова разом вже понад 20 років та вони досі являються однією з найбільш обговорюваних пар шоу-бізнесу. Коли закохані офіційно зареєстрували шлюб, Галкіну було 35 років, а Пугачовій – 62. Про колишніх чоловіків Алли Борисівни всім відомо. Артистка до Галкіна мала 4 офіційних шлюби і велику кількість інтрижок з чоловіками. А ось про колишніх жінок Галкіна ніхто й не знає. Це не дивно, адже комік почав стосунки з Пугачовою, коли йому було всього 25 років. Та все ж, інші жінки в житті Максима були.

Як виглядають жінки Галкіна, які були до Пугачової

Першим коханням коміка була його однокласниця на ім’я Юлія Бусиль. Вони сиділи за одною партою і зустрічалися кілька років. Та це було дитяче кохання і в щось серйозніше ці стосунки не переросли.

А ось свої перші серйозні стосунки шоумен почав будувати у 2000-му році з телеведучою Анастасією Чорнобровіною. Офіційно вони не оголошували себе парою, та відомо, що Галкін довго добивався серце дівчини і задарював її коштовними подарунками.

Як виглядає колишня Галкіна анастасія Чорнобровіна
Як виглядає колишня Галкіна Анастасія Чорнобровіна

Папараці навіть підловили якось Галкіна і Чорнобровіна за поцілунком в ресторані а згодом почали ширитися чутки, що вони збираються одружитися.

Та цей союз неочікувано розпався. Чорнобровіна в інтерв’ю зізнавалася, що Галкін – прекрасна людина, але не герой її роману.

Як виглядає колишня Галкіна Анастасія Чорнобровіна
Як виглядає колишня Галкіна Анастасія Чорнобровіна

Варто відзначити, що на той час Максим Галкін вже спілкувався з Аллою Пугачовою. Ходять чутки, що шоумен розійшовся з Чорнобровіною не без участі Пугачової. Начебто Алла Борисівна особисто поспілкувалася з дівчиною, після чого вона пішла від Галкіна. Та чи дійсно це правда, не відомо.

Варто відзначити, що Галкіну неодноразово приписували романи з молодими красунями, коли він вже був у стосунках з Примадонною. Та жодного підтвердження цим чуткам не було.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.