Час невблаганний й нищівний: як зараз виглядають колишні еталони чоловічої краси Павлік, Боклан та інші

Час не рятує нікого. І ось уже всенародні кумири бачать легку сивину на скронях, а під очима купу зморшок. Любов фанів нікуди не поділася. От тільки хочеться пригадати, як вони виглядали замолоду.

Віктор Павлік

Порахувати кількість своїх шлюбів головному Шикидиму країни й самому, напевно, складно. Тільки з Ларисою Созаєвою ставав на весільний рушник двічі. Всі ми чудово пам’ятаємо співочого парубка з пишною кучерявою шевелюрою.

Як виглядали Віктор Павлік, Стас Боклан та Павло Зібров тоді й зараз

Нині від кучерів у 58-річного артиста практично нічого не залишилося. Натомість є молода дружина Катя Репяхова й зовсім маленький синочок, якого й без того багатодітному тату подарувала блогерка.

Стас Боклан

Актор має купу театральних нагород і дуже багато знімається в кіно. Нині Станіславу Володимировичу 64 роки. Молодь бачить у ньому сивочолого дідуся з пишною бородою з серіалу “Папік”.

Як виглядали Віктор Павлік, Стас Боклан та Павло Зібров тоді й зараз

Натомість старше покоління пригадує легеня-красеня з більш ранніх років. Молодий актор був настільки гарним, що дуже важко уявити, як спромоглася дружина Наталя Кленіна втримати благовірного біля себе не один десяток років.

Павло Зібров

Народний артист полюбляє красуватися перед публікою і має для цього всі фізичні дані. От тільки у 66 років змушений неабияк доглядати за собою та постійно носити перуку. А колись же був красенем без усіх цих заморочок. З молодості залишився невіддільний атрибут – вуса, які артист вважає своєю візитною карткою.

Як виглядали Віктор Павлік, Стас Боклан та Павло Зібров тоді й зараз

Коли одного разу чисто поголив обличчя, то дружина Марина й близько не підпускала до себе, поки не відновив рослинність під носом. А перуку чоловіку довелося надіти дуже рано, оскільки одного разу спалив матері будинок і після цього посивів. Це Павло Миколайович таким чином хотів позбутися бджіл на горищі.

Популярне

Схожі статті

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.

Два титани, дві легенди української естради: що об’єднує Святослава Вакарчука та Олександра Пономарьова

Два видатних українських артисти, Святослав Вакарчук та Олександр Пономарьов, — яскраві приклади того, які, попри різні музичні жанри мають чимало спільного.