Народить під час фіналу Євробачення? Джамала показала своїх підрослих синів, а на підході вже третій

Українська співачка і переможниця Євробачення Джамала знову знаходиться під мікроскопом у громадськості, але на цей раз привід не пов'язаний з її творчістю чи позитивними новинами про кар'єру.

Цього разу мова йде про плани Джамали на материнство і те, що вона розраховує народити дитину після фіналу цьогорічного Євробачення, на якому співачка є речницею від України. Проте, навіть якщо цей радісний момент настане саме під час грандіозного дійства, співачка не відчуває певні труднощі та занепокоєння.

Материнство та робота

Джамала, яка вже має двох синів, не може приховати свою радість від перспективи материнства втретє, але разом з тим вона розуміє, що такий несподіваний момент може стати випробуванням і для неї, і для її оточення. Однак, не дивлячись на всі можливі негаразди, Джамала вірить у позитивний перебіг справ, стверджуючи, що все буде добре.

Нещодавно Джа на своїй сторінці в Інстаграм виклала фото синів, які також як і їхні батьки чекають появи нового члена родини.

Її старшому сину Емір-Рахману 6 років, а меншому, Селім-Гірею, – 3.

Про те, що наступною дитиною теж буде хлопчик співачка вже повідомила раніше, а от яке ім’я йому обрати, Джамала та її чоловік ще не вирішили.

Проте, віддана своїй роботі виконавиця, вже заявила, що після пологів не планує довго сидіти у декретній відпустці, хіба що місяць присвітить відпочинку.

Для багатьох фанатів Джамали її рішення виступає символом сили та відваги, оскільки вона не приховує своїх бажань і прагнень, навіть у такому несподіваному контексті, як участь у європейському конкурсі пісні.

Неоднозначність цієї ситуації полягає в тому, що багато людей бачать це як ризик для самої Джамали та її дитини, тому що раніше вона скаржилась на токсикоз, який мучив вагітну жінку. Втім, досить досвідчена у справі виношування дитини, співачка не стане безпідставно ризикувати своїм малюком.

Джамала вже встигла довести свою силу, талант і відданість своїй справі, а тепер вона готова поділитися всім зі своєю родиною та шанувальниками, відзначаючи радість материнства навіть серед музичного дійства.

Популярне

Схожі статті

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.

Два титани, дві легенди української естради: що об’єднує Святослава Вакарчука та Олександра Пономарьова

Два видатних українських артисти, Святослав Вакарчук та Олександр Пономарьов, — яскраві приклади того, які, попри різні музичні жанри мають чимало спільного.