Ротару показала архівне фото своїх батьків: юна Софія між мамою й татом — назавжди найрідніші та найближчі

Софія Ротару завжди вражає своїх шанувальників не лише талантом, а й глибокою людяністю. Її зворушливі фотографії разом із батьками служать своєрідним нагадуванням про важливість родинних цінностей.

Легендарна українська співачка Софія Ротару нещодавно вразила своїх прихильників та шанувальників, опублікувавши рідкісні фотографії, на яких вона зображена разом зі своїми батьками. Ці чарівні знімки, які вона розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі, розчулили багатьох шанувальників та нагадали про невичерпну мудрість, яка полягає в вічній пам’яті про самих рідних.

На цій світлині молода Софія Ротару посміхається, розташувавшись між мамою й татом. У цій сердечній фотографії відчувається тепло і любов, що виходить із глибини родинних взаємин.

Її співачка показала своїм поціновувачам з нагоди Дня народження  матусі, Олександри Іванівни, якій би зараз виповнилося 104 роки.

Мама й тато, Михайло Федорович, були сільськими працьовитими людьми. Такими ростили й своїх 6 дітей. Але окрім роботи привчали їх до музики та співу. У батька був красивий голос і тому разом з дітьми любив співати таким собі домашнім хором. До речі саме він рано розгледів талант Софії та сприяв його розвитку. Донька навчалась грати на баяні та домрі, співала у церковному хорі, брала участь у художній самодіяльності школи.

Не дивно, що на питання, коли Софія Михайлівна відчула вперше в собі музику, виконавиця відповіла, що вона відчувала її з народження, бо у такому середовищі, яким вона була оточена завдяки батькам, інакше й бути не могло.

Отже, ці рідкісні фотографії стали не лише джерелом ностальгії для фанатів Софії Ротару, а й нагадали про важливість сімейних зв’язків та подяку за те, що нам була надана можливість народитися у таких відданих та люблячих родинах.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.