Всім би такі ділові зустрічі: модельєр Андре Тан розривав танцпол у Лондоні в костюмі Папи Римського

Модельєр Андре Тан завжди відрізнявся своїм ексцентричним стилем та несподіваними вчинками, але його остання поява у Лондоні в костюмі Папи Римського підігріла суспільну розмову.

Поєднав корисне з приємним

Насамперед Тан пояснив свою поїздку за кордон як “ділову зустріч”, проте блогери швидко розвіяли це твердження, бо його застукали на приватному паті в костюмі Папи Римського, де він веселився та танцював.

Про це повідомив Богдан Беспалов, який й оприлюднив викриваючі фото.

Український модельєр Андре Тан розповів про мету своєї поїздки у Лондон. Скриншот фото з Мережі

Участь Тана у пишній та гучній вечірці в столиці “Туманного Альбіону”, яку він фіктивно анонсував як “ділову зустріч”, викликала змішані реакції у громадськості. Багато хто вважає, що в такий час, коли світ стикається з гострими політичними та військовими конфліктами, представники громадської сфери мають показувати більшу обережність та стриманість у своїх діях та виборі образів та дій. Жодне військове або релігійне обличчя не повинно використовуватися як елемент моди або розваги, особливо в такі неспокійні часи.

Відповідно, фоловери висловили своє засудження щодо дій Тана та інших знаменитостей, які можуть вважати себе надто вільними в умовах військової або політичної напруженості.

Питання етики та відповідальності за свої дії є важливим аспектом не лише громадської діяльності, але і суспільного життя загалом. Не всі події та образи підходять для будь-якого контексту, особливо у воєнний час.

Користувачі вважають, що публічні особи мають пам’ятати про свою відповідальність перед своїми шанувальниками та громадськістю загалом. У такий непевний час вони можуть виступати як приклади обережності та поваги до складних обставин, які впливають на  життя багатьох людей.

Популярне

Схожі статті

Джамала стала мамою втретє: як виглядає новонароджений малюк і яке ім’я підібрали щасливі багатодітні батьки

У родині Джамали сталася щаслива подія – співачка народила третю дитину. Тепер разом із чоловіком Бекіром Сулеймановим стали багатодітними батьками трьох синів-красенів.

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.