Ада Роговцева, Ліна Костенко, Софія Ротару показали себе в молодості: справжні красуні, але час невблаганний

Акторка Ада Роговцева, поетеса Ліна Костенко, співачка Софія Ротару стали справжніми перлинами. Українки з юних років вражали широкий загал не лише своїми талантами, але й гарною зовнішністю.

Ада Роговцева

Свою акторську кар’єру дівчина розпочала, коли їй не минуло й 20 років. А у 23 вже стала заслуженою актрисою України. Порахувати кількість нагород Ади Миколаївни та зіграні на сцені театру і в кіно ролі, напевно, неможливо.

Як виглядали замолоду Ада Роговцева, Ліна Костенко, Софія Ротару

Роговцева завжди дивувала шанувальників своєю красою. Навіть зараз, у 86 років, виглядає ідеально. А ще 2 роки тому зіграла лікарку у стрічці “Мама. Продовження”. Чудовий приклад для наслідування.

Ліна Костенко

94-річна поетеса та письменниця днями була нагороджена званням “почесний громадянин Києва”. Свого часу поетеса-шестидесятниця висувалася на Нобелівську премію. Видатну українку також хотіли зробити Героєм України, але вона відмовилася.

Як виглядали замолоду Ада Роговцева, Ліна Костенко, Софія Ротару

Писати Ліна Василівна почала у 27 років. Відтоді подарувала світу чимало поетичних збірок, перекладів з чеської та польської й одну прозову книгу. Від двох чоловіків має двох дітей. Донька Оксана викладає в Римі, син Василь працює програмістом у США.

Софія Ротару

Складається враження, що вік не владний над цією 76-річною співачкою. Співати на сцені Соня почала у 15 років. Відтоді не припиняла цього робити аж до смерті чоловіка Анатолія Євдокименка у 2002 році.

Як виглядали замолоду Ада Роговцева, Ліна Костенко, Софія Ротару

Згодом продюсером зірки став син Руслан, і почалося друге пришестя, коли пісні Ротару співали й старі, й малі. Нині Софія Михайлівна відмовляється від корпоративів принципово. Навіть якщо їй пропонують суми з великою купою нуликів, не виходить на люди.

Популярне

Схожі статті

Знаменитий сирний супчик із куркою на кожен день: насичений та ситний. Їдять навіть діти і добавки просять

Супчик із плавленим сиром завжди виходить насиченим, ароматним і ситним. Він просто не може не сподобатися. А приготувати цю смакоту дуже просто!

Її обрали найкрасивішою дівчинкою світу: як зараз виглядає француженка, яка в 6 років мала зовнішність Барбі

Французька дівчинка Тілан Блондо ще в 6-річному віці прославилася на всю планету. Її назвали найгарнішою дитиною у світі. У 16 років вона перемістилася на другу позицію, поступившись Лізі Соберано.

23-річній дружині ще рости й рости до такого: Володимир Остапчук показав свою останню покупку не для молодих

Відомий український блогер і шоумен Володимир Остапчук на своїй Інстаграм-сторінці продемонстрував покупки, які видають його справжній вік. Що купив чоловік?