Де зараз Дмитро Ступка: нащадок легендарного Богдана любить батьківщину здалека та показує свою нову кохану

Останнім часом в українському суспільстві відчутною є нестача толерантності до тих українських чоловіків, хто обрав іншу країну для життя. У цьому контексті однією з цікавих фігур став Дмитро Ступка.

Як відомо, він — нащадок легендарного Богдана Ступки, який обрав еміграцію, але намагається демонструвати зберігання свої відчуття батьківщини здалека.

Дмитро Ступка — це не лише син та онук відомого актора, а й власна особистість зі своїми поглядами та переконаннями. Його рішення покинути Україну і поселитися за кордоном стало об’єктом суспільного обговорення та критики. Зокрема, його вчинок незвичайно розгорнувся в контексті складної ситуації в Україні, коли країна переживає політичні, економічні та соціальні турбулентності.

У такий час багато українців переглянули своє ставлення до тих, хто вибрав еміграцію, особливо тих, хто раніше зі сцени показував правильні образи та підтримував національну ідентичність. Відтак, рівень толерантності до таких осіб в спільноті став низьким, а критика та осуд не змусили себе чекати.

Втім, треба зазначити, що артист покинув країну задовго до початку повномасштабної агресії. Він розлучився з дружиною і вже в США знайшов нове кохання. На своїй сторінці в Інстаграмі чоловік часто викладає її фото.

Онук Богдана Ступки Дмитро розповів про своє життя за кордоном. Скриншот фото з Мережі

Варто також взяти до уваги, що кожна історія має дві сторони, і не завжди зовнішній вигляд відображає повну картину. Дмитро Ступка, хоч і перебуває за кордоном, продовжує висловлювати свою любов до України та підтримувати свою культурну спадщину. Так у Мережі з’явилася світлина Дмитра де він в ролі Симона Петлюри. У коментарі до неї артист віддає шану героям, полеглим під Крутами у 1918 році.

На іншому фото Ступка позує на чиказькому мосту на фоні українського прапора.

Онук Богдана Ступки Дмитро розповів про своє життя за кордоном. Скриншот фото з Мережі

Чим зараз займається у професійному сенсі онук Богдана Ступки, сказати важко. Фоловери спитали у нього, що він там робить. На це Дмитро відповів:

“Шукаю вчорашній день”

Хтось з шанувальників помітив, що актор дуже схуд й порадив йому бігти шукати, де там готують український борщ.

Популярне

Схожі статті

Золотиста молода картопля, запечена у духовці: смачніше ніж варена і чистити не треба – рецепт

Якщо ви не знаєте, як оригінально приготувати молоду картоплю, спробуйте її запекти у духовці з часником і кропом. Такий гарнір виходить нереально смачним.

Киянка Наталія Могилевська показала свою першу квартиру, яку знімала в Голосіївському районі (Відео)

Наталія Могилевська поділилася спогадами з юності та показала свою першу квартиру, яку орендувала в Голосіївському районі Києва, коли їй було 16 років.

Макаронна запіканка з сиром: правильний рецепт. Чоловік просить готувати частіше, бо дуже смачно і ситно

Неймовірно смачну макаронну запіканку з вершковим маслом та сиром дуже просто приготувати вдома. Покроковий рецепт цієї страви – читайте в матеріалі.