Колишні Перші леді України: кого вважають найкрасивішою серед них та як виглядають у звичайному житті

За більш як 30 років Незалежності в Україні змінилось 6 президентів. Як виглядають їхні дружини та чим вони займались протягом президентських термінів своїх чоловіків?

З 1991 року, року проголошення Незалежності України, змінилось 6 президентів. Як виглядали їхні дружини та чим займались і займаються перші леді? Багато з них мають власну та доволі успішну кар’єру, не пов’язану з політичною діяльністю своїх обранців, колишніх президентів України. Розповідаємо детально про кожну з колишніх Перших леді.

Дружина Порошенка

Як виглядає дружина колишнього президента Петра Порошенка 
Як виглядає дружина колишнього президента Петра Порошенка

А ось дружина Петра Порошенка свого часу здобула медичну освіту. Колишня перша леді працювала у кардіологічному відділенні, але пізніше захопилась громадською та політичною діяльністю.

Дружина Януковича

Як виглядає дружина колишнього президента Вікторія Януковича
Як виглядає дружина колишнього президента Вікторія Януковича

Дружина Віктора Януковича Людмила ніколи не захоплювалась політикою, а її освіта – інженер-будівник. За часів президентства свого чоловіка вона активно займалась громадською та благодійною діяльністю.

Дружина Ющенка

Як виглядає дружина колишнього президента Віктора Ющенка
Як виглядає дружина колишнього президента Віктора Ющенка

Дружина Віктора Ющенка народилась на території США, у родині українських емігрантів. Вона здобула освіту в американському інституті й мала успішну кар’єру в уряді.

Дружина Кучми

Як виглядає дружина колишнього президента Леоніда Кучми
Як виглядає дружина колишнього президента Леоніда Кучми

Дружина Леоніда Кучми Людмила до президентського терміну свого чоловіка працювала інженером, а після – почала займатись благодійною діяльністю.

Дружина Кравчука

Як виглядає дружина колишнього президента Леоніда Кравчука
Як виглядає дружина колишнього президента Леоніда Кравчука

Антоніна Кравчук – українська економістка, яка свого часу побудувала успішну академічну кар’єру та працювала доцентом економічного факультету в Київському університеті імені Тараса Шевченка.

Популярне

Схожі статті

Макаронна запіканка з сиром: правильний рецепт. Чоловік просить готувати частіше, бо дуже смачно і ситно

Неймовірно смачну макаронну запіканку з вершковим маслом та сиром дуже просто приготувати вдома. Покроковий рецепт цієї страви – читайте в матеріалі.

Ви такі ще не готували: пухнасті пампушки, які не черствіють кілька днів. Змащую часниковою намазкою. Рецепт

Дуже смачні та повітряні пампушки з часником зможе приготувати навіть господиня-початківець, а результат вас обов'язково порадує. Спробуйте!

Руслана Лижичко відзначає 50-річчя. Уже не дика, а буйна: як змінилася співачка за 3 десятиліття творчості

Руслані Лижичко минуло 50 років. З цієї нагоди зірка пригадала купу своїх досягнень, а також подарувала численним шанувальникам сингл "Буйна" в україномовній та англомовній версіях.