Перетнули півсторічний рубіж: як виглядають Сашко Пономарьов, Олексій Суханов, Наталія Єгорова у 50 років

Коли тобі 20 років, 50-річчя видається глибокою старістю. Та Олександр Пономарьов, Олексій Суханов, Наталія Єгорова доводять – у 50 життя лише починається.

Наталія Єгорова

Свій півстолітній ювілей модель зустріла 26 лютого в абсолютно оновленому статусі. Жінка встигла розлучитися з чоловіком Віталієм Кличком, розв’язати з колишнім усі майнові питання.

Як виглядають Сашко Пономарьов, Олексій Суханов, Наталія Єгорова у 50 років

Тепер живе у своє задоволення, катаючись по всьому світу. Час від часу зустрічається з трьома дорослими дітьми. Єгорова повернула собі дівоче прізвище й насолоджується життям на повну котушку. Навіть не соромиться показувати обличчя без краплі мейкапу.

Олександр Пономарьов

50-річчя співак відзначив ще торік у серпні. Та йти на пенсію не збирається. Навпаки, оскільки Пономарьов тримає своє особисте життя під великим секретом, довкола розповсюджуються чутки різного штибу.

Як виглядають Сашко Пономарьов, Олексій Суханов, Наталія Єгорова у 50 років

Так, подейкують, що 50-річний чоловік збирається стати батьком учетверте чи вже, можливо, навіть став. Начебто немовлятко Олександру подарувала кохана, яку він ретельно приховує від широкого загалу, – Марія Яремчук. Можливо, артисту було б доцільно виступити з відповідною заявою, щоб підтвердити чи спростувати ці чутки.

Олексій Суханов

Телеведучий перейшов у розряд 50-річних 4 січня. Замолоду Олексій закінчив торговий технікум, але з дитинства марив телебаченням, тож став ведучим в рідному Івановому. Згодом спромігся пробитися на ТБ москви.

Як виглядають Сашко Пономарьов, Олексій Суханов, Наталія Єгорова у 50 років

Дружина й батьки ведучого залишилися жити у рф, а сам Суханов вивчив українську мову й отримав українське громадянство, тож про повернення на батьківщину навіть не мріє. Мешкає у Києві й нікуди втікати не збирається.

Популярне

Схожі статті

Тераса на березі річки: Наталія Могилевська показала частину свого будинку, куди щоранку виходить в халаті

Наталія Могилевська показала розкішну терасу у своєму будинку на березі річки, яку тільки нещодавно закінчила будувати. Співачка зауважила, що тепер має велику родину та усім повинно вистачати місця.

Соковитий, повітряний та ароматний ромовий пиріг до чаю: рецепт з кулінарного зошита мами з усіма секретами

Ромовий пиріг – це класичний десерт, який не залишить байдужим жодного ласуна. Сподіваємося, що цей рецепт стане вашим улюбленим, і ви будете радувати своїх близьких цим ароматним і ніжним пирогом.

Як виглядає реальний чоловік Олени Кравець з “Кварталу 95”: до шлюбу з ним її знали як Лєну Маляшенко

Лєну Маляшенко та Сергія Кравця звів КВК. Вони разом грали у криворізькій команді. У день свого 18-річчя він зізнався в коханні. Весілля зіграли лише через 5 років, коли Олена врешті завагітніла.