Увага на руки і закохані очі: на безіменному пальці Тіни Кароль з’явилася обручка – готується заміж чи вже?

Тіна Кароль, яка понад 10 років була самотньою, нарешті похизувалася обручкою на безіменному пальці. Хто той таємний чоловік, який зміг розтопити серце співачки?

Тіна Кароль буда одруженою лише раз. У 2008 році співачка вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра і народила йому сина Веніаміна. Вони були чудовою парою, адже їх поєднувало не лише кохання, а й музика. Та сімейне щастя було недовгим. У 2013 році Євген помер від важкої онкологічної хвороби. Тоді Тіна Кароль залишилась без коханого чоловіка, без продюсера і з маленьким сином на руках.

У мережі розповіли про позашлюбного сина Євгена Огіра й те, як Тіна Кароль йому допомагала
Як виглядав чоловік Тіни кароль Євген Огір

Співачка з гідністю пройшла цей важкий період у своєму житті і повністю занурилася у творчість. Вже за кілька років Тіна стала однією з найпопулярніших артисток в Україні і досягла неабияких успіхів. Втім, співачка залишалася самотньою і нікого не допускала до себе.

Тіна завжди говорила, що вона кохала і буде кохати лише одного чоловіка і не уявляє поряд з собою когось іншого. Лише у 2021 році, через 8 років після втрати Євгена Огіра, Кароль зізналася, що готова до нових стосунків. Та за словами співачки, на той момент вона не було поряд гідних чоловік.

Тіна Кароль вийшла в образі, схожому на стиль співачки Леді Гаги
Закохана Тіна Кароль вперше показала обручку на безіменному пальці

Та, схоже, зараз все змінилося. Нещодавно Кароль у своєму Інстаграм-блозі опублікувала відео, на якому зняла себе у дзеркалі. Співачка вперше “засвітила” обручку на безіменному пальці. Видно, що це не звичайна каблучка, а саме обручка. Крім того, важко не помітити, що співачка виглядає щасливою та закоханою.

Закохана Тіна Кароль вперше показала обручку на безіменному пальці
Закохана Тіна Кароль вперше показала обручку на безіменному пальці

Хто зумів підкорити серце Тіни Кароль наразі невідомо, адже співачка тримає своє особисте життя в повному секреті. Тіні неодноразово присипували романи з різними чоловіками, та кожен раз виявлялося, що це лише піар-хід. Та, можливо, зовсім скоро співачка представить публіці свого нового коханого. Адже якщо вона дійсно вийшла заміж, то приховувати це довго їй не вдасться.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.