Син Софії Ротару показав, як нині виглядає матуся: жінці 76 років, а на вигляд не більше сорока п’яти

Єдиний син Софії Ротару Руслан Євдокименко розмістив у себе в Інстаграмі свіжу світлину мами. 76-річна жінка вражає своїм моложавим виглядом та оптимістичним настроєм.

Софії Ротару 76 років, але всенародній улюблениці старості немає. З нагоди Дня матері син співачки виклав у мережу світлини співачки. Зірка сидить на дивані. Вона вбрана в картату сукню, більше схожу на домашній халат, а очі прикриває затемненими окулярами.

Як виглядає Софія Ротару у 76 років

Після смерті батька Руслан змушений був перебрати на себе обов’язки глави родини. Заразом став продюсером матері. Софія Михайлівна навідріз відмовлялася співати, овдовівши, але син із невісткою таки вмовили матусю вийти на сцену.

Як виглядає Софія Ротару у 76 років: родина

Нині Софія Ротару вже не виступає. Навіть на корпоративи не погоджується, хоча співачці подекуди пропонують суми з багатьма нуликами. Нині якось уже не співається. Тим паче, що довелося покинути улюблений будинок у Криму й перебратися на материкову Україну.

Як виглядає Софія Ротару у 76 років: син та онуки

Руслан у своєму Інстаграмі нині публікує пости дуже рідко. Тим часом можемо побачити й улюблену матусю в молодості, і сина Анатолія з донькою Сонею, і навіть улюбленого собачку.

Як виглядає Софія Ротару у 76 років: син, невістка й собачка Голді

Свекрухи Руслана Євдокименка вже немає на цьому світі. Мама його дружини Світлани Людмила Білоусова пішла з життя торік у віці 72 роки. Раніше родина частенько зустрічалася в будинку під Києвом, який спроєктував син Ротару самотужки.

Нині подібне трапляється дуже рідко. Адже онучка Софії Михайлівни мешкає в Америці. Онук якимось дивним чином опинився в Західній Європі. Де нині перебувають Руслан зі Світланою, ретельно приховується.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.