Старші за обранців на багато років і не соромляться: Лама, Надія Матвєєва, Даша Астаф’єва покохали молодиків

Деяким жінкам нецікаво проводити час із ровесниками. Їм подавай молодиків на 10 чи й на 20 років молодших. Лама, Надія Матвєєва, Даша Астаф'єва заходять саме у цю категорію знаменитостей.

Lama

Наталя Дзеньків нині переживає другий етап популярності. А був час, що безслідно зникла з радарів фоловерів, не співала і не з’являлася на широкий загал. З’ясувалося, що в житті артистки відбулися кардинальні зміни.

Обранець набагато молодший за Ламу, Надію Матвєєву, Дашу Астаф’єву

З чоловіком розлучилася. Натомість знайшла іншого, який на 18 років молодший. Лише поряд із Ромою Лама відчула себе щасливою. Вони оселилися посеред лісу з купою собак. Врешті 48-річна співачка здобула таку довгоочікувану гармонію, що навіть захотілося заспівати знову.

Надія Матвєєва

55-річна телеведуча переплюнула колегу ще на 2 роки. Її бойфренд на 20 років молодший за жінку. Вони познайомилися через спільних знайомих ще до початку великої війни. Надя ретельно приховує молодика від публіки.

Обранець набагато молодший за Ламу, Надію Матвєєву, Дашу Астаф’єву

Напевно, довго не зізнавалася, що закохана й щаслива, ще й через маму, яка категорично не сприйняла нове захоплення доньки. Вони навіть деякий час не розмовляли. Надія й сама розуміла безперспективність справи. А потім перестала зважати на осуд і вирішила просто насолоджуватися щастям поряд із коханим чоловіком.

Даша Астаф’єва

Свого колишнього обранця Артема Кіма ведуча від загалу не ховала. Та 5-річний роман закінчився у 2021 році. Згодом Даша сповістила, що її серце не вільне, але обличчя бойфренда так і не показала.

Обранець набагато молодший за Ламу, Надію Матвєєву, Дашу Астаф’єву

А все через те, що молодик на 10 років молодший за 38-річну зірку “Плейбоя”. Звісно, родичі чоловіка були не у захваті від подібних стосунків. Та закохані на це не зважають. Разом ведуть бізнес, відпочивають й ніжно турбуються один про одного.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.