У 45 років можна виглядати неначе у 25: доведено Олею Поляковою, Лілією Подкопаєвою, Валерією Крук та Монро

Всі ми чули поговірку про бабу-ягідку в 45. Але наші знаменитості Подкопаєва, Полякова, Крук, Монро її спростовують. Адже виглядають зовсім не як ягідки, а неначе юні дівчата.

Валерія Крук

Телеведуча зізналася, що соромиться називати свій вік уголос. Натомість не соромиться робити відверті знімки на пляжі чи деінде. Валерія хоч і має вже дорослу 21-річну доньку Софію, продовжує вбиратися у короткі обтислі сукні.

Зірки у 45 років виглядають, неначе їм 25

В Інтернеті купа світлин красуні не лише в купальнику, але й топлес, а ще в рушнику та інших провокативних речах. Рік, в якому жінка відзначила 45-річчя, минув для Крук хоч і складно, зате цікаво. Неодноразова королева краси не збирається зупинятися.

Монро

Відома блогерка хоча й народилася хлопчиком, але дасть фору багатьом дівчаткам. Попри те, що нині триває трансгендерний перехід у стан жінки, Монро завітала до ТЦК і підтвердила військовий квиток. Якби ми не знали, що знаменитості 45 років, то ніколи б не повірили, що не 25, настільки свіжо вона виглядає.

Зірки у 45 років виглядають, неначе їм 25

Оля Полякова

Співачка довгий час не зізнавалася, скільки їй років – зменшувала на п’ятірочку. Та Вікіпедія невблаганна, і всі дізналися, скільки зірці насправді. Останнім часом співачка активно просуває в шоубіз свою 19-річну доньку Машу.

Зірки у 45 років виглядають, неначе їм 25

Задля цього частенько влаштовують спільні фотосети. Так от, на світлинах не відрізниш, де мама, а де донька, наскільки Оля виглядає моложаво. Якщо поглянути на матусю Полякової, то відразу стає зрозумілий секрет молодості артистки – ідеальна генетика.

Лілія Подкопаєва

Займаючись гімнастикою на професійному рівні, олімпійська чемпіонка звикла робити все на найвищому рівні. Ось і за зовнішністю у свої 45 років доглядає так, що більш ніж 25 Лілії не даси. І це при тому, що виростила трьох дітей, двох з яких народила самотужки.

Зірки у 45 років виглядають, неначе їм 25

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!