Осадча, Кароль, Падалко похизувались у вишиванках: хтось у нових найдорожчих, а комусь й торішня серцю мила

Щороку вишиванка стає дедалі популярнішим елементом гардероба українців, особливо під час святкувань Дня вишиванки. Цього року українські зірки, як завжди, вразили своїм вбранням.

Проте їхній вибір більше не диктується виключно модою чи вартістю. Вишиванка набуває нового значення, стаючи символом стійкості та національної гордості.

Традиції та нові сенси

Катерина Осадча, Тіна Кароль та Марічка Падалко — відомі постаті українського шоу-бізнесу та медіа — знову продемонстрували свої вишиванки. Катерина Осадча обрала нову, розкішну вишиванку, виготовлену на замовлення. Її вибір, як завжди, підкреслює вишуканий смак світської левиці. Як стверджують знавці вартість вишиванки 32 220 грн. Минулого року вишиванка Каті була скромнішою, але більш автентичною.

Катя Осадча у вишиванках 2023-2024 років. Скриншот фото з Мережі

Тіна Кароль, яка завжди відзначалася своїм почуттям стилю, також обрала нову вишиванку. Її вбрання вразило шанувальників своєю красою та складністю вишивки. У минулі роки поп-діва віддавала перевагу вишитим сукням.

Марічка Падалко, навпаки, цього року вирішила вдягти торішню вишиванку. Вона вдягла її не тому, що не може дозволити собі нову, а тому, що ця вишиванка має особливе значення для неї, адже вона пов’язана з важливими моментами в її житті. Для Марічки вишиванка — це не лише одяг, а й спогади, емоції та зв’язок із чоловіком, родиною та традиціями.

Раніше вишиванка часто сприймалася як можливість показати свій статус або фінансове становище. Хто має дорожчу та красивішу, той і привертає більше уваги. Однак сьогодні, в умовах складних обставин, коли Україна переживає виклики, які вимагають єдності та мужності, вишиванка стає своєрідними захисними латами.

Українські зірки показують, що вишиванка — це більше, ніж просто модний тренд. Це символ стійкості та незламності українського народу. Вони носять її як виклик обставинам, як послання Всесвіту: ми не здамося, ми зберемо всю свою силу та будемо стояти за своє.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.